بررسی های Air Climber – چگونه با Air Climber در 7 هفته 34 پوند وزن کم کردم؟

احتمالاً تجهیزات ورزشی Air Climber را در آن تبلیغات تلویزیونی آخر شب دیده اید. به نظر می رسد این ابزار عالی برای کمک به کاهش چربی و به دست آوردن بدنی لاغر و متناسب است. با این حال، قبل از خرید، ابتدا این بررسی Air Climber را بخوانید تا ببینید آیا با نیازهای تمرینی و کاهش وزن شما مطابقت دارد یا خیر.

چگونه در 7 هفته 34 پوند با ایر کلایبر کم کردم

بعد از روز شکرگزاری بود که متوجه شدم بیش از 15 پوند اضافه وزن دارم و باید کاری برای آن انجام دهم. من آگهی تبلیغاتی Air Climber را دیدم و فکر کردم قانع کننده به نظر می رسد و می تواند بهانه ای برای بلند شدن و ورزش کردن به من بدهد. هدف من کاهش وزن تا 35 سالگی در ماه فوریه است و شاید برای تابستان آینده خوب به نظر برسم. اگر شما هم مثل من هستید، از آن تمرینات شکم دردناک و دراز کشیدن روی زمین متنفرید. من به دنبال راه حلی سریع برای صاف کردن شکم، بازوها و پاهای شل شده ام بودم، در حالی که از این روند لذت می بردم و بدون درد در مفاصلم.

در ابتدا من واقعاً در مورد این سیستم شک داشتم و واقعاً فکر نمی کردم که کار کند. علیرغم تردیدها، من خریدم و به هر حال با آن حال کردم زیرا به خودم قول داده بودم و نمی خواستم دوستان و خانواده ام را ناامید کنم. حتی با وجود اینکه این محصول بیش از 80 دلار فروخته می‌شود، من خوش شانس بودم که آزمایشی را فقط با 15 دلار دریافت کردم و 10 اینچ یا 10 پوند در 10 روز یا پیشنهاد ضمانت بازگشت پول را جذب کردم.

ترفند من برای اینکه Air Climber واقعاً مؤثر باشد

من Air Climber را دریافت کردم که ارسال آن 5 روز است، اما آن را تقریباً 8 روز زیر تختم گذاشتم زیرا من تا حدودی درگیر مسائل کاری و خانوادگی ام بودم. با این حال، زمانی که در نهایت تصمیم گرفتم روی آن بپرم و فقط یک شات واقعی به آن بدهم، به سرگرمی پس از DVD معتاد شد. نکته کلیدی این است که فوراً شروع کنید و به برنامه های غذایی کاهش وزن سریع موجود در بسته پایبند باشید.

بعد از حدود یک هفته، تغییراتی را در دور کمرم مشاهده کردم. زمانی که در 2 هفته اول با استفاده از سیستم تقریباً 15 پوند از دست دادم بسیار هیجان زده بودم. این به من انگیزه بیشتری داد تا 20 دقیقه تمرینات روزانه را در اتاق نشیمن خود نگه دارم و برنامه غذایی نیز خوشمزه بود. اگر به دنبال کاهش وزن جدی هستید و با آن شلوار جین یا بیکینی تنگ و جذاب احساس خوبی دارید، سیستم Air Climber می تواند زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد.

رژیم لاغری سریع