بررسی های اولیه ناب – اجماع چیست؟

اولین کاری که فرد قبل از تصمیم گیری در مورد خرید یا عدم خرید یک محصول انجام می دهد، بررسی نظراتی است که آن محصول جذب کرده است. اگر به بررسی های آنلاین Primal Lean توجه کنید، این یک محصول شگفت انگیز است. من با پشتکار به دنبال چیزی منفی در مورد آن هستم، اما در کمال تعجب وجود ندارد. اکثر بررسی ها به طور قابل توجهی مطلوب هستند. گواهی‌هایی از سراسر جهان وجود دارد که آن را ستایش می‌کنند و از این واقعیت قدردانی می‌کنند که درست همانطور که می‌گوید کار می‌کند.

قبل از تأیید این محصول بر اساس نظرات Primal Lean که در طول تحقیقاتم خواندم، اطلاعاتی را در مورد دکتر آل سیرز جستجو کردم. ایده من این بود که ببینم آیا شخصی که این محصول را فرموله کرده و تأیید کرده است آیا گذشته ارزشی دارد که در مورد آن احتیاط کنید. چیزی که من پیدا کردم بسیار اطمینان بخش بود. دکتر آل سیرز فارغ التحصیل ممتاز پزشکی از کالج پزشکی فلوریدا جنوبی است. بیوگرافی او می گوید که او دو دهه فعالیت پزشکی بسیار موفقی را به جای گذاشته است تا بتواند در مورد جایگزین های طبیعی پیشگیرانه و درمانی برای درمان های دارویی تحقیق کند.

برخی از بررسی‌های Primal Lean اشاره می‌کنند که او یکی از اعضای هیئت مدیره پزشکی ضد پیری آمریکا، یک متخصص تایید شده در زمینه تغذیه بالینی، عضو آکادمی پزشکی ضد پیری آمریکا، و یک متخصص در موسسه علوم بهداشتی است. دیگران. او همچنین دو کتاب پرفروش بزرگ به نام‌های «درمان قلب پزشک» و «PACE: تناسب اندام بومی خود را دوباره کشف کنید و از دست دادن چربی با سرعت بالا در ۷ مرحله آسان» نوشته است.

همانطور که می بینید، به نظر می رسد این مرد می داند که دارد چه می کند. در واقع، یک وجه مشترک برای همه محصولاتی که دکتر آل سیرز تحقیق، فرموله و تبلیغ می‌کند وجود دارد که ممکن است در بررسی‌های Primal Lean آن را پیدا نکنید – او به مشتریان خود اطمینان می‌دهد که هر یک از محصولاتش ابتدا توسط او آزمایش شده است. تنها زمانی آن را به بازار عرضه می کند که بسیار کارآمد باشد.

درباره محصول

شما از ادبیات تبلیغاتی محصول و همچنین بررسی های Primal Lean خواهید آموخت که موفقیت این فرمول مرهون گیاهی شگفت انگیز است که بومی غرب آفریقا به نام Irvingia gabonensis است. این فرمول به خودی خود به عنوان پیشرفتی در تاریخ پزشکی معرفی می شود زیرا نه تنها تجمع سلول های چربی را معکوس می کند بلکه از تشکیل بیشتر آنها نیز جلوگیری می کند که افراد را قادر می سازد به وزن مطلوب خود برسند و حفظ کنند.

اتفاق نظر همه بررسی های Primal Lean این است که این محصول کار می کند:

بدون هیچ گونه عوارض جانبی با سرعت شگفت انگیزی چربی می سوزاند.

از تشکیل بیشتر سلول های چربی جلوگیری می کند و در نتیجه از افزایش وزن جلوگیری می کند و از وزن مطلوب بدن حمایت می کند

این 100% طبیعی است – مواد موثره آن عبارتند از: عصاره دانه Irvingia gabonensis، عصاره جلبک دریایی قهوه ای – فوکوگزانتین، عصاره میوه Garcinia cambodgia و معدنی کروم. ترکیبات حمایتی آن عبارتند از: دی کلسیم فسفات، اسید استئاریک، سلولز میکروکریستالی و سدیم کراسکاملوز.

تمامی بررسی‌های Primal Lean به اطلاع می‌رساند که این محصول با ضمانت 100% بازگشت وجه Dr Al Sears ارائه می‌شود. با این حال، هیچ سابقه ای از چنین درخواستی (بازپرداخت) آنلاین وجود نداشته است. از مطالب بالا مشخص است که این یک محصول فوق العاده برای کسانی است که می خواهند به طور طبیعی وزن کم کنند.