بررسی ماشین آلات قایقرانی هیدرولیک دوگانه V-Fit Improver

برخی از ویژگی‌های مفید قایق‌ران هیدرولیک دوگانه V-fit چیست؟

این دستگاه به طرز ماهرانه ای ساخته شده و همچنین محکم طراحی شده است. با تنظیمات تمرینی متناسب با آن، می‌توانید کنترل نهایی تجهیزات را حفظ کنید و می‌توانید عملکرد حداکثری را به دست آورید. دارای قاب اصلی فولادی لوله ای گرد 80/40 میلی متری و قطر 38 میلی متری به همراه بازوهای ردیفی فولادی لوله ای گرد 25 میلی متری. این دستگاه علاوه بر این مجهز به یک قاب تخت نشستن است که دارای درپوش های پشتیبانی است. همچنین دارای سیلندرهای هیدرولیک دوقلو مستقل با درجه PSI 42 به همراه پی وی سی بزرگ چرخان و تسمه های پایی Velcro قابل تطبیق است. این ویژگی ها به راحتی دستگاه می افزاید. این دستگاه با دستگیره های فوم دار پوشیده شده از PVC ساخته شده است. همچنین، ماشین را فوق العاده قدرتمند می کند، غلتک های راهنمای صندلی پایینی از فولاد ملایم و کامپوزیت به همراه غلتک های صندلی بالایی نصب شده بر یاتاقان کامپوزیت را فشار داده است. تنوع عملکردها و برنامه ها ارائه شده است که حداکثر مزیت را به شما می دهد و گزینه های مدیریت بهتر را تسهیل می کند. 6 کاره، 3 دکمه با کالری، فاصله، شمارشگر ضربه، سرعت ضربه و تایمر و اسکن عملکرد را ارائه می دهد.

مزایای سلامتی پاروزن

این قطعه برای کاهش وزن مناسب است زیرا گروه های عضلانی بزرگ را در اندام پایین و بالا کار می کند. آنها باسن و ران ها را تقویت می کنند و همچنین عضلات بازو و پشت را محکم می کنند. کاربر می تواند هنگام ورزش یک سبک ریتمیک ایجاد کند که به بدن کمک می کند تا به “منطقه سوزاندن چربی” تبدیل شود. قایقران V-fit می تواند به کاهش وزن مداوم و موفقیت آمیز کمک کند.

تعمیر و نگهداری دستگاه قایقرانی هیدرولیک بهبود دهنده V-fit

جدای از تمیز کردن و گردگیری کامل دستگاه پارویی، مهم است که قبل و بعد از هر جلسه تمرین دستگاه خود را بررسی کنید تا از خرابی جلوگیری کنید، زیرا دستگاه پارویی به طور مکرر در معرض حرکات و استفاده شدید قرار می گیرد.

همیشه از سفت بودن پیچ ها و پیچ ها اطمینان حاصل کنید. همچنین، هنگامی که در حال جابجایی دستگاه خود هستید، مراقب باشید که با آن دست به کار نشوید زیرا ممکن است به آن آسیب برساند.

به یاد داشته باشید که برای اطمینان از عملکرد نهایی، باید قطعات شکسته، فرسوده یا عملکرد نامناسب دستگاه قایقرانی خود را تعویض کنید. در صورت لزوم، قطعاتی را که در معرض خرابی زیادی هستند، سالی یک‌بار تعویض کنید، قسمت‌های عمدتاً شکننده مانند سیم یا سیم پارویی. قطعات ضعیف می توانند خطری ایجاد کنند زیرا می توانند به راحتی بشکنند. نگهداری از دستگاه قایقرانی خود با استفاده از یک ارائه دهنده معتبر تعمیر تجهیزات تناسب اندام تضمین می کند که تجهیزات همیشه در فرم عالی و آماده برای روتین تمرین شما هستند.