بررسی قرص لاغری Nutrex Lipo 6 – آیا کار می کند؟

لیپو 6 نوترکس یکی از محبوب ترین چربی سوزهای موجود در بازار است. جالب اینجاست که قبلاً حاوی 6 ماده چربی سوز بود تا زمانی که افدرا از محصول خارج شود. در این مقاله به بررسی اثربخشی لیپو 6 می پردازیم که آیا این قرص لاغری مناسب شما است یا خیر.

مواد تشکیل دهنده کلیدی

شماره 1: سینفرین: به افزایش سطح انرژی و افزایش متابولیسم کمک می کند. سینفرین را می توان در بسیاری از چربی سوزها یافت زیرا اثرات مثبتی در فرآیند چربی سوزی از خود نشان می دهد.

#2. کافئین: مطالعات نشان می دهد که کافئین ممکن است به سوزاندن کالری بیشتر و کنترل گرسنگی کمک کند. علاوه بر این، انرژی را افزایش می دهد و هوشیاری ذهنی را تقویت می کند. اما برای افرادی که مقاومت به انسولین دارند توصیه نمی شود. هنگام مصرف لیپو 6، به خاطر داشته باشید که برای جلوگیری از اعتیاد، باید مصرف کافئین را از منابع دیگر حذف کنید.

#3. بیوپرین: عصاره درخت فلفل است. عملکرد اصلی آن افزایش جذب سایر مکمل ها و مواد مغذی است.

#4. یوهیمبین: در گذشته برای درمان اختلال نعوظ استفاده می شد. مطالعات اخیر نشان می دهد که Yohimbine نتایج امیدوارکننده ای را در کاهش وزن نشان می دهد.

طرفداران

بزرگترین مزیت لیپو 6 این است که چربی سوز و اشتها را در یک کپسول ترکیب می کند. علاوه بر این، این یک چربی سوز اثبات شده با میزان موفقیت بالا در بین کاربران است. نظرات و بازخوردهای این محصول تا حد زیادی مثبت بوده است. با این حال، این نشان نمی دهد که Lipo 6 راه حل جادویی شما خواهد بود. شما باید محصول را امتحان کنید تا مشخص کنید که آیا برای شما کار می کند یا خیر.

منفی

اولاً رایگان نیست. ممکن است برای برخی افراد کمی گران باشد. علاوه بر این، این یک راه حل سریع نیست. برای کاهش وزن با لیپو 6، باید تنظیمات لازم را در رژیم غذایی و سبک زندگی خود انجام دهید.