بررسی عمیق برنامه کاهش وزن LA

یک برنامه رژیم غذایی جدید آمریکا را فرا گرفته است. برنامه کاهش وزن جدید لس آنجلس به سرعت در حال افزایش محبوبیت است، احتمالاً به دلیل تأییدهای متعدد ستاره های هالیوود مانند ووپی گلدبرگ. بررسی برنامه در زیر ارائه شده است. این بررسی به برنامه و نحوه عملکرد آن، به علاوه معایب انجام آن می‌پردازد.

در مورد برنامه

به طور دقیق، برنامه کاهش وزن LA به شما این امکان را می دهد که تحت رژیم غذایی کم کالری قرار بگیرید. این مستلزم گنجاندن بیشتر ماهی، سبزیجات و میوه ها در رژیم غذایی شماست. جدا از رژیم غذایی، این برنامه همچنین از شما می‌خواهد مکمل‌های غذایی و میله‌ها/نوشیدنی‌های کالری را خریداری کنید تا ظاهراً به سفر کاهش وزن شما کمک کند.

این میله‌های کالری LA Lites نامیده می‌شوند، یک مکمل غنی از سویا که ظاهرا باعث کاهش وزن سریع شما می‌شود.

مشاوره

در بررسی این برنامه آمده است که افراد ملزم به گذراندن مشاوره و آموزش شخصی هستند. این احتمالاً یکی از معدود مزیت های ثبت نام در یک مرکز است. هر برنامه غذایی با توجه به نوع بدن و وزن فرد به طور منحصر به فرد توسعه می یابد. مشتریان همچنین با یک مربی شخصی همکاری می کنند که در طول روند کاهش وزن به آنها کمک می کند.

بیش از حد گران

یکی از مشکلات رایجی که در بررسی برنامه به آن اشاره شد این است که این برنامه برای آمریکایی های معمولی و حداقل دستمزد بسیار گران است. ثبت نام در یک مرکز می تواند حدود 200 دلار در ماه اول و 15 دلار در هر ماه هزینه داشته باشد. این شامل مکمل های غذایی و محصولات رژیمی نمی شود که باید خریداری کنید.

آیا موثر است؟

یک بررسی برنامه نشان داده است که اگرچه این برنامه ممکن است کار کند، اما فقط در سطح کم عمقی کار می کند، به این معنی که فقط به کاهش وزن کمک می کند، اما به تغییر سبک زندگی شما، که شامل عادات غذایی و فعالیت های بدنی می شود، کمکی نمی کند. بنابراین قبل از ثبت نام در یک مرکز کاهش وزن لس آنجلس دو بار فکر کنید.