بررسی شکم سوز

تا آنجا که محصولات Seen On TV پیش می روند، شکم سوز باید محصول عالی باشد. یکی از آزاردهنده ترین مسائل پیش روی مردم را شناسایی می کند و یک راه حل ساده ارائه می دهد. اگر کار کند، میلیون ها دستگاه فروخته می شود و آمریکا به عنوان کمانچه مناسب می شود. چه چیزی میتواند بهتر و کاملتر باشد؟

ابتدا باید بگویم که وقتی تبلیغات Belly Burner را دیدم بسیار شک داشتم، اما سازنده مراقب بود که ادعاهای ظالمانه زیادی نداشته باشد. اگر با دقت گوش دهید و از مدل های تناسب اندام مجسم در تبلیغات اجتناب کنید، این فرض منطقی است. ایده این است که گرم کردن دمای مرکزی بدن باعث تسریع متابولیسم و ​​سوزاندن کالری بیشتری در طول تمرین می شود.

بیانیه فوق بسیار مهم است. برخلاف آرزوها و رویاهای اولیه من، شکم سوز ادعا نمی کند که برای شما کار می کند. شما نمی توانید فقط آن را بپوشید و پوندها را آب کنید. بنابراین این محصول As Seen On TV یک معجزه نیست، اما این بدان معنا نیست که کار نخواهد کرد. Belly Burner Commercial به وضوح بیان می کند که این کمربند تمرینی باید در حین ورزش استفاده شود و نتایج شما را افزایش می دهد.

با این حال، من فکر می کنم شکم سوز، اگر دوباره کار کند، چیز جالبی است. اگر بتوانم آن را بزنم و به پیاده روی، دویدن یا دویدن بروم و با این کار کالری بیشتری بسوزانم، پس ارزش پول را دارد. من به دنبال آن گشتم، اما نتوانستم شکم سوز را در فروشگاه ها پیدا کنم، بنابراین به صورت آنلاین سفارش دادم و از پیشنهاد آزمایشی 30 روزه استفاده کردم. این پیشنهاد بیان می‌کند که کمربند شکمی را به مدت 30 روز تنها با هزینه حمل و نقل و جابجایی 7.95 دلار دریافت می‌کنید و در صورت عدم رضایت کامل، می‌توانید آن را برگردانید اما باید 7.95 دلار را بخورید. حالا میدونم چی میگی “آیا تا به حال کسی از تجهیزات ورزشی As Seen On TV کاملا راضی بوده است؟” خوب. جواب بله است. اگر امید زیادی دارید اما انتظارات معقولی دارید، می توانید محصولاتی را پیدا کنید که برای شما مفید باشد. من اثبات زنده هستم

بنابراین هنگام بررسی محصول، این را در نظر داشته باشید زیرا بر خلاف تبلیغات وحشیانه آخر شب، من به دنبال محصولاتی هستم که به من کمک می کند تا بهتر از زمانی که اصلاً از آنها استفاده نکرده بودم، اندامم را خوب کنم. من امید زیادی به شکم سوز داشتم و بعد از چند هفته استفاده از آن می توانم این را بگویم. من مطمئناً مقداری گرما را در ناحیه زیر کمربندم احساس کردم.

من نتوانستم ثابت کنم که آیا متابولیسم من افزایش یافته است زیرا آن را می پوشیدم، اما گمان می کنم که در واقع به دلیل وجود آن در تمریناتم کوشاتر بودم. من می گویم که پوشیدن هنگام انجام تمریناتی که نیاز به خم شدن و بلند کردن زیاد دارند کمی ناراحت کننده بود، بنابراین من پوشیدن را بیشتر در حین فعالیت هوازی توصیه می کنم.

تصمیم گرفتم آن را در اطراف نگه دارم زیرا کالای گران قیمتی نبود و بدنم تقریباً همانطور که آگهی تبلیغاتی گفته بود واکنش نشان داد. باید گزارش دهم که اضافه وزن ندارم و فقط حدود 1.5 اینچ باید در ناحیه کمرم “نیشگون” کنم، بنابراین وزن زیادی برای کاهش نداشتم. بنابراین به همین دلیل من اینجا نیستم تا بگویم که شکم سوز برای من یک معجزه بود اما می توانست به خوبی به من کمک کند.

توصیه من این است که اگر پوشیدن این کمربند شکمی شما را تشویق می‌کند که سخت‌تر و طولانی‌تر ورزش کنید، برای شما مفید خواهد بود. اگر انتظار دارید آن را بپوشید و به عنوان پشتیبان بپوشید و امیدوار باشید که هنگام نشستن در مقابل کامپیوتر کالری بسوزاند، برای شما مناسب نیست.

مانند اکثر محصولات As Seen On TV، Belly Burner به عنوان بخشی از یک برنامه برای افزایش مزیت خرید آن ارائه می شود. در این مورد، بابی والدرون، مربی افراد مشهور، با دادن یک کالری شمار و یک دی وی دی تمرینی ویژه، شما را برای داشتن کمربند تشویق می کند تا به شما کمک کند مزایای خود را به حداکثر برسانید. نام این برنامه Blazing Abs DVD است و بسیار چالش برانگیز است. ژورنال غذایی چیزی است که می‌توانم بدون آن انجام دهم، اما کل بسته به من می‌گوید که اگر درست غذا بخورید و ورزش کنید، از شکم سوز نتیجه خواهید گرفت. اگر بستن کمربند به شما در انجام این کار کمک می کند، پس حتماً به خرید محصول فکر کنید.