بررسی سم زدایی چای قرمز – بهترین دستور العمل های کاهش وزن 2018

Detox چای قرمز یکی از قدیمی ترین و قدیمی ترین دمنوش های گیاهی در جهان است. در دوران باستان، نخبگان چینی تنها کسانی بودند که می توانستند آن را تحمل کنند. امروزه ما آن را در هر گیاه‌پزشکی آماده می‌کنیم و یکی از معروف‌ترین کاربردها در کاهش وزن با استفاده از آن در بررسی سم‌زدایی رژیم غذایی ما است. اما آیا واقعا موثر است؟ این رژیم چگونه باید انجام شود؟ معایب آن چیست؟ همه چیز را در این مقاله خواهیم دید.

نام محصول: دتاکس چای قرمز

نام نویسنده: لیز سوان میلر

پاداش: بله

رژیم سم زدایی اینگونه عمل می کند

مهم است که روزانه چهار دمنوش Pu Erh مصرف کنید، زیرا عمر کوتاهی دارد و اثرات آن باید شدید باشد. می توانید آن ها را برای صبحانه، نیم ساعت بعد از ناهار و شام و همراه با میان وعده میل کنید. مکمل رژیم غذایی سم زدایی برای کسانی که کربوهیدرات های زیادی در روز مصرف می کنند، به عنوان مثال. ب از برنج یا نان.

رژیم سم زدایی حداقل یک هفته طول می کشد. برخی افراد ادعا می کنند که در این مدت تا 10 پوند وزن کم کرده اند.

چه کسی می تواند آن را انجام دهد؟

اگر زندگی سالمی دارید و از هیچ بیماری رنج نمی برید.

اگر در رده سنی که در نکته بعدی به آن اشاره کردیم نیستید.

اگر این رژیم را با ورزش مداوم تکمیل کنید.

چه کسی نباید این کار را انجام دهد؟

هر کودک یا سالمندی. بدن شما برای شدت 4 دمنوش روزانه آماده نیست زیرا سرشار از تانن و آلکالوئید است.

زنان در دوران شیردهی یا در دوران بارداری به دلیل اینکه کافئین اضافی ممکن است به جنین منتقل شود.

اگر از عصبی بودن، فشار خون بالا یا ضربان قلب نامنظم رنج می برید.

اگر زخم دارید

قبل از شروع این رژیم توصیه می کنیم با پزشک یا متخصص خود مشورت کنید.

وب سایت: https://health-fitnesscare.com/red-tea-detox-review/

در حین رژیم سم زدایی چه غذاهایی بخورم؟

نه تنها در این هفته، بلکه از قبل نیز باید یک رژیم غذایی متعادل و سالم داشته باشید. شما باید کمی از تمام غذاهای سالم را ترکیب کنید، جدای از سم زدایی بعد از غذا.

سبزیجات و میوه ها را روزی پنج عدد بخورید. همچنین ماکارونی و برنج، گوشت سفید، ماهی آبی و سفید، حبوبات، نان سبوس دار، شیر بدون چربی و غیره.

چیزی که باید از آن اجتناب کرد، شکلات، گوشت قرمز و چربی آن و به طور کلی شیرینی جات است. این بدان معنا نیست که شما نمی توانید گهگاهی در خلق و خوی خود قرار بگیرید، اما اگر هدف شما کاهش وزن است، باید بسیار معتدل باشد.

در طول هفته برنامه ریزی کنید

آسان است، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

برای صبحانه، بعد از برشته کردن با روغن و یک لیوان شیر بدون چربی، یک فنجان سم زدایی بنوشید.

سالاد، سبزیجات، پاستا و میوه را با خود ببرید. می توانید سینه بخورید. برای جلوگیری از تأثیر چای بر جذب آهن، دم کرده را نیم ساعت بعد از غذا برای نوشیدن آماده کنید.

میان وعده ممکن است فقط از یک فنجان تشکیل شود. می توانید مقداری چاشنی برای افزایش اثرات کاهش وزن اضافه کنید. توصیه می کنیم مقاله ما را بخوانید: با زنجبیل و دارچین برای کاهش وزن.

در نهایت می توانید گوشت سفید یا ماهی را با سالاد یا سوپ تازه میل کنید. همیشه به یاد داشته باشید که میوه و مقداری سبزیجات بخورید. در اینجا نکاتی را برای آماده شدن برای سم زدایی Pu Erh به شما ارائه می دهیم.

به عنوان یک توصیه اضافی، بگویید سبزیجاتی که می خورید توصیه می شود خام یا پخته باشند، اما سرخ نشده باشند. این رژیم سم زدایی خواهد بود.

نتایج رژیم چیست؟

از یک طرف، Detox به هضم کمک می کند زیرا دستگاه گوارش را پاکسازی و سم زدایی می کند. به علاوه، به از دست دادن آن کمک می کند. متابولیسم کبد سریعتر کار می کند زیرا دارای قدرت گرمازایی است که چربی اضافی موجود در چای سم زدایی بدن را می سوزاند. برنامه ریزان رژیم غذایی بیشتر

با این حال، مردم تمایل دارند فکر کنند که با این رژیم سم زدایی می توانید شگفتی هایی را در بدن خود مشاهده کنید. خیر صرف نظر از اینکه برخی افراد چه می گویند، بدانید که می توانید این کار را به عنوان مقدمه ای برای یک رژیم غذایی سالم و ثابت انجام دهید. وقتی هفته به پایان رسید، می توانید نتایج خوبی را مشاهده کنید، اما باید عادات خوب خود را حفظ کنید (بدون 4 تزریق Pu Erh) وگرنه وزن از دست داده شده را دوباره به دست خواهید آورد. بنابراین ایده خوبی است که از یک متخصص تغذیه یا پزشکی راهنمایی بگیرید.