بررسی درمان کاهش چربی 31 روز – بررسی صادقانه من از رژیم غذایی 31 روزه

بررسی درمان کاهش چربی 31 روزه

من وقت گذاشتم تا این بررسی را برای سایر مردان و زنان در هر سنی جمع آوری کنم تا آنها بتوانند درک اساسی از این برنامه رژیم غذایی و ورزشی داشته باشند.

خالق این برنامه غذایی محبوب مردی مهربان اهل اوهایو ویک ماگری است. ویک یک سرباز سابق ارتش است که به دنبال راهی برای کاهش وزن و خوش فرم شدن بود. زمانی که ویک در اردوی آموزشی ارتش بود، متوجه شد که تمرینات فشرده کوتاه مدت به او کمک می کند تا وزن خود را سریع کاهش دهد و سریع به فرم بدنش برسد.

پس از ارتش، ویک شروع به تنظیم برنامه خود با استفاده از تمرینات کوتاه مدت به عنوان بخشی از برنامه رژیم غذایی 31 روزه خود برای کاهش چربی کرد. در برنامه غذایی و برنامه ورزشی او 5 سطح مختلف تمرین وجود دارد تا مهم نیست که در حال حاضر در چه سطحی از آمادگی جسمانی هستید، می توانید مطمئن باشید که سطح متناسب با نیازهای شما را خواهید داشت.

فرقی نمی‌کند که ترجیح می‌دهید در خانه ورزش کنید یا به باشگاه بروید، زیرا Vic به شما نشان می‌دهد که چگونه برنامه را در خانه بدون وزنه یا تجهیزات انجام دهید و همچنین چگونه در باشگاه مورد علاقه خود ورزش کنید. او از طریق ویدئوها به شما نشان می دهد که دقیقا چه تمریناتی را باید انجام دهید و چگونه آنها را به درستی انجام دهید. او آن را تجزیه می کند و به شما نشان می دهد که چند ست و تکرار از هر تمرین را انجام دهید. یکی از بهترین قسمت های این برنامه این است که شما دقیقاً می دانید چه کاری انجام دهید و چگونه تمرینات را به درستی انجام دهید تا حدس بزنید.

این نوع تمرینات شدید کوتاه در واقع به شما کمک می کند تا چربی اضافی بدن را بسوزانید و به شما کمک می کند به جای چند ماه و سال، در چند روز یا چند هفته به فرم عالی برسید. شهادت های شخصی بسیاری از مردان و زنان در تمام سنین وجود دارد که از این برنامه استفاده کرده اند.

من فکر می‌کنم واقعاً مهم است که بدانیم ویک ماگری خودش از چالش 31 روز استفاده می‌کند، او به معنای واقعی کلمه همه چیزهایی را که آموزش می‌دهد زندگی می‌کند، می‌خورد و نفس می‌کشد و من خودم این را از نظر شخصی الهام‌بخش و انگیزه‌بخش می‌دانم.

در این برنامه ویک را نشان می‌دهد که در واقع از روز اول تعداد انگشت شماری از افراد را می‌گیرد و خود و وزنشان را معرفی می‌کند، سپس به آنها نشان می‌دهد که در باشگاه در حال انجام تمرینات هستند. سپس در پایان 31 روز پیشرفت شخصی خود را با کاهش وزن نشان دادند.