بررسی برنامه مدل تناسب اندام جنیفر نیکول لی – آیا این برنامه تناسب اندام یک کلاهبرداری است؟

ممکن است در مورد برنامه مدل تناسب اندام شنیده باشید که ادعا می کند می تواند به هر کسی کمک کند تا به اندام لاغر و لاغری که مدل های تناسب اندام دارند کمک کند. این برنامه تناسب اندام توسط مدل معروف جنیفر نیکول لی ساخته شده است، اما آیا این لزوما برنامه را خوب می کند؟ از آنجایی که برای مدت طولانی در تلاش بودم تا آن چند پوند چربی بدنم را کم کنم، تصمیم گرفتم این برنامه را امتحان کنم به این امید که نتایجی را که جنیفر ادعا می کند ممکن است ارائه دهد.

1. جنیفر نیکول لی کیست؟

اگر نام او را نشنیده اید، او مدلی است که زمانی بیش از 200 پوند وزن داشت. او به عنوان یک مادر 2 فرزند، هرگز از روند یادگیری و تلاش برای رسیدن به اهداف کاهش وزن خود دست نکشید. امروز، او با موفقیت بیشتر وزن خود را از دست داده است، و شما می توانید او را در حال ژست گرفتن با لباس شنای سکسی خود در وب سایت او مشاهده کنید. او همچنین پس از موفقیت شگفت انگیزش در بسیاری از جلدهای مجلات تناسب اندام ظاهر شده است.

2. برنامه مدل تناسب اندام چیست؟

این برنامه ای است که جنیفر ایجاد کرده و دلایل موفقیت او را توضیح می دهد. او همه چیزهایی را که یاد گرفته است را در یک برنامه تناسب اندام گام به گام جمع آوری کرده است که به هر خانمی کمک می کند تا به هیکلی شبیه مدل دست پیدا کند.

3. تجربه من با این برنامه

یکی از چیزهایی که خیلی دوست داشتم این است که نیازی به تمرین ساعت های طولانی در باشگاه با این برنامه ندارم. بیشتر تمرینات فقط حدود یک ساعت طول می کشد و من به راحتی می توانم تمرینات توضیح داده شده را در خانه انجام دهم. تنها حدود 4 تمرین در هفته وجود دارد، و ایده اصلی پشت برنامه این است که شما نیازی به ورزش برای ساعات طولانی ندارید. در عوض، تاکید بر انجام تمرینات مناسب با شدت مناسب و در عین حال خوردن بهترین غذاها برای حداکثر نتایج چربی سوزی است.