بررسی برنامه راه حل رژیم – ایزابل دی لس ریوس و راه حل رژیمی او

آیا برای کاهش وزن اضافی خود تلاش می کنید؟ اگر چنین است، یک برنامه وجود دارد که واقعاً در حال حاضر اثر خود را نشان می دهد که قطعاً می خواهید آن را در نظر بگیرید. برنامه راه حل رژیم غذایی طرح جدیدی است که تمرکز را از شمارش کالری ها دور می کند و آن را بیشتر بر یادگیری آنچه بدن شما از شما می خواهد و تغذیه صحیح آن طور که طبیعت در نظر گرفته است قرار می دهد. اکثر کاربرانی که شروع به انجام این کار می کنند متوجه می شوند که وزن خود را به طور خودکار و فقط با تغییر چند عادت کلیدی با استراتژی رژیم غذایی خود کاهش می دهند و این یکی از بی دردسرترین برنامه های غذایی موجود است.

آنچه شما با راه حل رژیم غذایی دریافت می کنید

هنگامی که برای برنامه راه حل رژیم ثبت نام می کنید، کتابچه راهنمای برنامه راه حل رژیم غذایی عظیم را دریافت خواهید کرد که حاوی اطلاعات زیادی در مورد تغذیه صحیح برای حفظ وزن بدن سالم و همچنین برای به حداکثر رساندن سلامت کلی شما در حین دوری از بیماری است. علاوه بر این، یک تست تایپ متابولیک نیز دریافت خواهید کرد تا بهتر بفهمید چه غذاهایی با بدن شما بهتر کار می کنند، یک مجله موفقیت، زیرا ردیابی پیشرفت شما برای نتایج مهم است، یک راهنمای خرید غذا برای انجام سفرهای مواد غذایی بسیار زیاد. آسان تر، و همچنین راهنمای شروع سریع، بنابراین می توانید به خوبی در راه سوزاندن چربی های مزاحم بدن بلافاصله باشید. علاوه بر این، شما همچنین گزارشی در مورد 10 واقعیت تغذیه‌ای که شما را چاق نگه می‌دارند و همچنین راهنمای دستور غذا و برنامه‌های غذایی 60 روزه دریافت خواهید کرد. در مجموع ارزش این برنامه بیش از 497 دلار است، اما شما آن را با کمتر از 10 درصد از کل هزینه دریافت خواهید کرد، که ارزان تر از یک جلسه با یک مربی شخصی است.

مزایای برنامه راه حل رژیم غذایی

بنابراین چگونه می دانید که آیا این برنامه راه حل رژیم غذایی برای شما مناسب است؟

در اینجا برخی از مزایای اصلی ارائه شده است:

  • یک برنامه غذایی بسیار آسان برای پیروی از آن که شما را مجبور به حذف بسیاری از غذاها یا گروه های غذایی نمی کند
  • نگرش آرام در مورد مصرف مواد غذایی که در آن همیشه احساس محدودیت نمی کنید
  • ایده های خلاقانه و سرگرم کننده دستور العمل که مطمئن می شود رژیم گرفتن چیزی جز خسته کننده است
  • تمرکز بر آنچه برای از دست دادن کل چربی مهم است – عادات غذایی مناسب
  • شما چربی سوزی را افزایش می دهید تا بتوانید 10 درصد از وزن کل بدن خود را در 30 روز بسوزانید – به سرعت به نتایج خواهید رسید و اغلب در هفته اول 3 تا 10 پوند وزن کم می کنید.

معایب برنامه راه حل رژیم

تنها ایراد این برنامه عدم تمرکز بر ورزش است. اگر فردی هستید که هم رژیم غذایی و هم برنامه تمرینی شدید را در یک برنامه می خواهید، ممکن است نخواهید این برنامه را انتخاب کنید. خوشبختانه، از آنجایی که رژیم غذایی بسیار سازگار است، استفاده از آن برای تقریباً هر برنامه تمرینی که پیدا می کنید بسیار آسان است، بنابراین می توانید به راحتی جنبه تمرینی کاهش چربی را نیز انجام دهید.

به غیر از آن، این یک رویکرد تغذیه ای بسیار خوب و صحیح است که تقریباً هر کسی و در هر کجا می تواند از آن استفاده کند. محدودیت‌های بسیار کمی وجود دارد و از آنجایی که بر روی یافتن آسان غذا تمرکز می‌کند، نباید مشکلی را رعایت کنید. بنابراین اگر از ندیدن نتایجی که در تلاش‌های قبلی خود به دنبال آن هستید خسته شده‌اید، ممکن است وقت آن رسیده باشد که به جای آن، خود را به این برنامه برسانید.