بررسی اسپری کاهش وزن ThinMist – چگونه می تواند به شما در کاهش وزن طبیعی کمک کند

این مقاله به معرفی و بررسی سریع اسپری لاغری ThinMist، محصول جدید Living Well Nutraceuticals می پردازد. این یک مکمل غذایی است که می توانید قبل از هر وعده غذایی از آن استفاده کنید تا به بدن شما کمک کند تا به طور طبیعی از طریق متابولیسم بالا وزن کم کند.

اسپری لاغری ThinMist چیست؟

دو نوع اسپری کاهش وزن در بازار یافت می شود: خوراکی و بینی. اسپری لاغری ThinMist از نوع خوراکی است که دقیقا زیر زبان به دهان اسپری می شود. این روش کاربرد، تحویل زیر زبانی نامیده می شود، جایی که مواد مغذی موجود در ThinMist پس از اسپری شدن به سرعت در جریان خون جذب می شوند.

سه قطره از ThinMist تمام چیزی است که 30 دقیقه قبل از خوردن غذا نیاز دارید. این کار بدن شما را آماده می کند تا متابولیسم را بالا ببرد و کوره چربی سوزی خود را روشن کند تا بر روی کالری هایی که وارد می کنید کار کند. از ThinMist سه بار در روز استفاده کنید و متابولیسم در طول روز بالا خواهد ماند تا به کاهش وزن شما کمک کند.

هورمون های رشد انسانی و متابولیسم

متابولیسم بالا برای سوزاندن چربی بدن لازم است و به شما کمک می کند تا آن پوندهای اضافی را از بین ببرید. با این حال، متابولیسم تحت تأثیر هورمون های رشد انسانی یا HGH قرار می گیرد که به طور طبیعی در غده هیپوفیز تولید می شود. مشکل اصلی این است که سطح HGH شما با افزایش سن کاهش می یابد – بنابراین متابولیسم بدن شما کند می شود.

مطالعات موسسه ملی بهداشت (NIH) نشان داده است که HGH زمانی که فرد به سن 35 سالگی برسد به شدت کاهش می یابد. این سطح پایین سپس تا سنین بالا ادامه می یابد و آنچه معمولاً به عنوان اثرات پیری شناخته می شود را ایجاد می کند. متابولیسم کندتر یکی از این اثرات است.

هنگامی که شما جوان بودید، سطح بسیار بالاتر HGH مسئول رشد سریع شما در بزرگسالی بود. این سطح در اوج خود (در سن 10 سالگی در نمودار NIH نشان داده شده است که ترشح HGH را در مقایسه با سن نشان می دهد) می تواند تا 5 برابر بیشتر از سطح پایین نهایی ذکر شده در بالا باشد. در واقع افت فوق العاده ای است.

ThinMist تولید HGH را تحریک می کند

HGH را می توان به بدن تزریق کرد اما فقط توسط FDA برای درمان اختلالات رشد در کودکان و کمبود رشد در بزرگسالان تایید شده است. این برای کاهش وزن تایید نشده است، بنابراین باید به آن ادعاهای بازاریابی توسط سازندگان مکمل کاهش وزن توجه داشت.

تحقیقات انجام شده توسط مجله پزشکی نیوانگلند نشان داده است که HGH می تواند چربی های به دام افتاده بدن را آب کند. برای اینکه این کار به طور موثر انجام شود، ThinMist بدن شما را تحریک می کند تا HGH را به طور طبیعی از طریق عمل اسیدهای آمینه موجود در فرمول آن تولید کند.

که اساسا ThinMist را راهی مطمئن برای کاهش وزن بدون عوارض جانبی منفی ناشی از قرص های کاهش وزن و سایر مکمل ها می کند.

سایر مزایای

علاوه بر اسیدهای آمینه مانند L-Tyrosine، L-Arginine و L-Valine، ترکیبات قوی موجود در ThinMist شامل کروم و مجموعه فاکتور رشد متشکل از GABA، DHEA، مخمل شاخ گوزن و غیره است. این مواد می توانند سلامت و تندرستی شما را تقویت کنند. به عنوان مثال، کروم سطح قند خون شما را در سطح سالم نگه می دارد در حالی که DHEA (دهیدرواپی آندروسترون) به افزایش متابولیسم کمک می کند.

در مجموع، اسپری لاغری ThinMist برای کمک به کاهش وزن طبیعی و پیوسته موثر است. مهمتر از همه این که شما را ملزم به گرسنگی می کند یا از یک رژیم غذایی دیوانه وار استفاده می کنید که می تواند منجر به سوء تغذیه شود. در واقع، با ThinMist می توانید تقریباً تمام غذاهایی را که دوست دارید بخورید. البته، شما می‌خواهید با کاهش وزن خود، غذاهای سالم را انتخاب کنید تا بدن سالم‌تری داشته باشید.