برد 3 بر صفر تراکتورسازی مقابل نساجی در لیگ برتر فوتبال لغو شد/هوادار نیز با نتیجه 3 بر صفر مغلوب صنعت نفت شد.ساعت: 13:14
تاریخ انتشار: 1401/03/22
کد خبر: 1855361

با هدایت کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، تراکتور مازندران در بازی با نساجی پیروز شد.

به گزارش رسانه رسمی شبکه اطلاع رسانی راه دانا و به نقل از باشگاه تراکتورسازی، بر اساس رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، نتیجه دیدار تیم های مازندران و تراکتورسازی از هفته سی ام لیگ برتر لیگ 3 اعلام شد. -0 به نفع تراکتور.

دیدار تیم های نساجی مازندران و تراکتورسازی از هفته سی ام لیگ برتر به دلیل اعلام سازمان لیگ و بلاتکلیفی ورزشگاه تیم میزبان لغو شد.

همچنین پس از انتقال صنعت آبادان به مسجد سلیمان با هواداران از هفته سی ام لیگ، به دلیل عدم حضور هواداران به شهر و تصمیم کمیته انضباطی این بازی لغو شد. تصمیم خود را در مورد نتیجه اعلام کند.

در نهایت کمیته انضباطی تصمیم خود را در خصوص این مسابقه اعلام کرد.

تیم میزبان با توجه به وضعیت آبادان در زمانی که گروه میهمان در شهر بود، تمام تلاش خود را برای اعزام تیم مهمان به مسجدسلیمان انجام داد، هرچند در تاریخ یازدهم با دو اتوبوس VIP میزبان تیم میزبان بود. این دلیل بر مسئولیت باشگاه صنعت نفت برای تهیه چنین اتوبوسی نیست.

تعیین میزان مسئولیت جهت اعمال مجازات انضباطی بر عهده اعضای کمیته انضباطی است. بنابراین با اعلام شکست 3 بر صفر تیم هواداران، تیم هواداران به سفر رفت. این شهرستان با اعلام حضور محترمانه مردم آبادان و مفاد انضباطی مواد 93 و 94 عزم این باشگاه را برای بازی مقابل تیم صنعت نفت نشان می دهد و تیم هوادار ده میلیون ریال جریمه می شود.

این رأی طبق شرایط جریمه قطعی است و نتیجه ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ قابل اعتراض در کمیته محترم می باشد.»

انتهای پیام/