برداشتن حدس و گمان از انطباق با داروهای تجویزی

موضوع انطباق داروها در ایالات متحده به ابعاد همه گیر افزایش یافته است. بیمارانی که از رژیم های نجات دهنده استفاده می کنند اغلب در مصرف قرص ها، مصرف قرص های اشتباه یا مصرف بیش از حد قرص ها شکست می خورند که اغلب منجر به مراجعه به اورژانس یا بدتر از آن می شود. پذیرش در اورژانس نه تنها بسیار گران است، بلکه باعث ایجاد استرس و نگرانی غیر ضروری برای همه افراد درگیر می شود.

با ظهور دستگاه پخش خودکار قرص، این مشکل به راحتی قابل اصلاح است. دیگر فراموش کردن زمان مصرف دارو و مراجعه به اورژانس به دلیل عدم رعایت موارد دیگر وجود ندارد. سیستم ساده و موثر است. بیمار یا مراقب به سادگی دوزهای یک ماهه را از قبل در سینی های دارو بارگذاری می کند و واحد توزیع کننده قرص را می بندد. زمان های دارویی از پیش برنامه ریزی شده وارد می شود (تا شش در روز) و با چشمک زدن LED یا زنگ هشدار صوتی در زمان های مناسب به بیمار هشدار داده می شود.

قرص‌های خودکار با انواع محافظ‌ها و گزینه‌های موجود عرضه می‌شوند. مهمتر از همه، پشتیبان گیری باتری در صورت قطع برق ضروری است. بسیاری از واحدها دارای یک درب قفل کننده برای جلوگیری از دستکاری توسط بیمار یا مراقب هستند. احتمالاً یکی از بهترین ویژگی‌ها ارسال ایمیل یا اعلان متنی برای هشدار دادن به مراقبان یا اعضای خانواده نگران مصرف دارو است.

رفع نیاز به تکیه بر حافظه به تنهایی به بیمار، مراقب و خانواده آزادی و آرامش می بخشد. این واقعیت ساده که قرص‌های صحیح در زمان‌های صحیح و در مقادیر صحیح توزیع می‌شوند، برای همه طرف‌های درگیر در مراقبت از بیماران، آزادکننده است. اکنون، یک دستگاه ساده می تواند لیستی از مشکلات بالقوه تهدید کننده زندگی را حل کند.

قرص‌های خودکار بسیار ارزان هستند و باید انتظار داشته باشید بسته به ویژگی‌هایی که می‌خواهید بین 60 تا 450 دلار بپردازید. در حالی که هزینه اولیه ممکن است زیاد به نظر برسد، مزایای آن به قدری زیاد است که هزینه به ندرت برای اکثر مردم نگران کننده است. برای یافتن بهترین قیمت های دستگاه پخش خودکار قرص و اطلاعات محصول، به http://www.automatedpilldispenser.com مراجعه کنید.