برخی از ایده های ارزان برای دستور العمل های سالم برای تهیه در خانه توسط افراد پرمشغله

بیایید با آن روبرو شویم، همه ما مشغول، بیش از حد طولانی، خسته هستیم. فرقی نمی‌کند در مدرسه کار کنید، خانواده، مادر مجرد یا یک زوج شاغل را تامین کنید، زندگی و زمان شما بسیار مالیات است. شرکت هایی مانند غول های فست فود این را می دانند و از آن بهره برداری می کنند. آن‌ها می‌دانند که بعد از یک روز طولانی، در حالی که بچه‌ها با فریاد در اطراف می‌دوند، ترسی است که بیشتر مردم با آن زندگی می‌کنند، و به این ترتیب یک جایگزین ارزان به شما پیشنهاد می‌کنند، غذای 5 دقیقه‌ای 10 دلاری بدون تمیز کردن. یا آماده سازی درگیر

این را بارها دیده‌ام، مادری خسته و خسته که بچه‌هایش را به مک‌دونالد یا امثال‌ها می‌برد تا به آنها غذا بدهد و از زحمت خرید، آماده‌سازی، آشپزی بچه‌ها را متقاعد کند که غذا بخورند و سپس تمیز کردن وحشتناک در پایان. من واقعاً به شما احساس می کنم، اما نگران سلامتی بچه های کشورمان نیز هستم، زیرا آنها با این نوع رژیم غذایی بزرگ می شوند. به همین دلیل من نشستم و این لیست کوچک از چند وعده غذایی بسیار سالم و بسیار خوشمزه را تهیه کردم که مقرون به صرفه هستند و زمان بسیار کمی را از شما می گیرند. من امیدوارم که آنها کمکی در کاهش بار تحمل شما باشند.

1. رول سوشی
درست کردن این غذاها بسیار آسان است و می تواند هر چیزی از یک وعده ناهار تا یک شام کامل را تشکیل دهد. زمان آماده سازی در حداقل زمان، زمان تمیز کردن تقریباً مشکلی ندارد و مزایای سلامتی از طریق سقف است.

در اینجا نحوه انجام آن است!

آنچه شما نیاز دارید:

o صفحات نوری (مربع جلبک دریایی)

o برنج پخته

o چند عدد خیار را به شکل چوب خرد کنید

o یک نعلبکی کوچک با سس سویا

o غذاهای دریایی را انتخاب کنید

من تمایل دارم از موارد زیر برای شب های سوشی استفاده کنم:

گوشت خرچنگ: به صورت نوارهای بلند وجود دارد و به راحتی به شکل رول سوشی در می آید

داغ (اسکالوپ): ماهی قزل آلا را ببینید، بعلاوه اینها منبع عالی انرژی هستند.

ماهی قزل آلا: من فقط ماهی سالمون را دوست دارم

ماهیچه ها: خوشمزه مثل جهنم

ماهی تن با مقداری سس مایونز سبک: برای بچه هایی که ایده ماهی را دوست ندارند عالی است.

حالا درست کردن این نوع سوشی شبیه بوریتو است، فقط با نوری شروع کنید، مقداری برنج اضافه کنید، سپس غذاهای دریایی خام و چوب خیار را اضافه کنید، نوری را مانند بوریتو تا کنید، آن را کمی در سس سویا فرو کنید و لذت ببرید. .

توجه داشته باشید که می‌توانید از غذاهای باقی‌مانده مانند مرغ، رست بیف و غیره برای ناهار روز بعد برای بچه‌ها استفاده کنید. مفهوم سوشی است، اما برنامه های کاربردی زیادی وجود دارد.

2. سرخ کردنی ساده.

چند سبزی اساسی بگیرید؛ من از کلم، جوانه لوبیا، نخود و هویج (ورقه های نازک) استفاده می کنم.

چند برش نازک گوشت، من مرغ را ترجیح می دهم، اما هر کدام این کار را می کند.

رشته فرنگی Udon

سس سویا

برنج

گوشت را با مقدار کمی سویا بپزید، تا تقریباً تمام شود، سبزیجات را اضافه کنید، همانطور که سبزیجات شروع به پختن کردند، یک فنجان کوچک آب اضافه کنید تا یک سوپ ایجاد شود، سپس اودون را اضافه کنید، چند دقیقه دیگر بپزید. کنار برنج سرو کنید. تهیه این غذا در کل حدود 20 دقیقه طول می کشد. ساده خوشمزه و سالم.

در حال حاضر چند ایده وجود دارد، من هر چند هفته یکبار دستور العمل های دقیق تری را به صفحات رژیم غذایی خود در INFORM 4 FREE اضافه خواهم کرد، بنابراین لطفاً با خیال راحت سری به آن بزنید و ایده های ساده تری برای یک وعده غذایی سالم را مشاهده کنید، تعداد کمی وجود دارد. اون بالا قبلا

سالم غذا بخورید، در پول خود صرفه جویی کنید و از زمان صرف غذا با هم لذت ببرید.