برای موفقیت در کاهش وزن تنظیم کنید

تنظیم آشپزخانه برای موفقیت در کاهش وزن آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست. اگر به تازگی با کاهش وزن شروع کرده اید و برای تغذیه درست برنامه ریزی می کنید، باید خانه خود را با این موارد ضروری آشپزخانه کاهش وزن تنظیم کنید:

مخلوط کن

چاقوهای برش با کیفیت

تخته برش (اندازه متوسط ​​خوب است)

خردکن برقی

مایکروویو (این بهترین دوست شما خواهد شد… به من اعتماد کنید.)

ست کامل ظروف مایکروویو

کیسه های بخارپز مایکروویو

سبد بخارپز یا بخارپز مایکروویو (مانند پلوپز مایکروویو)

تابه کباب پز نچسب

ماهیتابه نچسب

کباب پز

قاشق و پیمانه اندازه گیری

1 لیوان اندازه گیری بزرگ با هندل

ظروف ذخیره سازی (Tupperware)

مقیاس غذا

همانطور که از این لیست از لوازم آشپزی می توانید متوجه شوید هیچ چیز شیک و گران قیمتی وجود ندارد. خواهید دید وقتی شروع به پختن سالم کردید، مایکروویو ضروری خواهد شد. می‌توانید برنج قهوه‌ای، سبزیجات و حتی مرغ یا ماهی را در کیسه‌های زیپ‌پز بخارپز کنید، چیزی که متوجه می‌شوید این است که بسیاری از وعده‌های غذایی را می‌توان بدون تجهیزات یا ظروف اضافی درست کرد.

با کمک مخلوط کن و خردکن برقی می توانید سالادهای سالم، اسموتی ها، شیک های کم چرب و موارد دیگر درست کنید. اگر می خواهید پروتئین بیشتری به سالاد خود اضافه کنید از خردکن استفاده کنید و مقداری مرغ یا تخم مرغ آب پز شده را خرد کنید. “آشپزی سالم” نمی تواند آسان تر باشد.

تابه جوجه های گوشتی به شما امکان می دهد ماهی و مرغ را آب پز کنید. زمانی که می خواهید با چربی کمتری نسبت به یک تابه معمولی بپزید، از ماهیتابه نچسب استفاده کنید. کباب پز فقط زمانی استفاده می شود که می خواهید در داخل خانه کباب کنید، در روزهای سرد زمستان یا آپارتمان شما اجازه کباب کردن در فضای باز را نمی دهد… اگر نه، یک گریل در فضای باز خوب است.

مهمترین ابزارها ابزار اندازه گیری خواهند بود. اینها به شما این امکان را می دهد که بخش ها را کنترل کنید. تحت کنترل نگه داشتن سهم خود می تواند تلاش های کاهش وزن شما را شکست دهد. اگر می‌توانید، مجموعه‌های مختلفی از پیمانه‌های اندازه‌گیری را تهیه کنید که روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرند. چاقو و تخته برش خرد کردن سبزیجات برای مارها و دستور العمل ها را آسان می کند. پیدا کردن و استفاده آسان از این “لوازم ضروری آشپزخانه کاهش وزن” است.