برای مبارزه با یزدانی تمرین می کنم / به تیم ملی دعوت نمی شوم، تمرین می کنم!ساعت: 00:30
تاریخ انتشار: 1401/03/20
کد خبر: 1854795

گاهی اوقات تشنج رباط برای من اتفاق می افتد

قهرمان کشتی جام تختی گفت: به اردو دعوت می شوم، برای پیگیری تمرینات به آنجا می روم، دعوت نمی شوم، تمرین می کنم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ علیرضا کریمی که عنوان قهرمانی وزن 86 کیلوگرم را در تنکابون به دست آورد، گفت: در دو سه سال گذشته هرگز نتوانستم در تیم ملی جایی پیدا کنم. من هم پیرمرد خوبی بودم که بعد از جام جهانی 2019 قزاقستان پایم را در مسابقات قهرمانی باشگاه های جهان پاره کردم. همانطور که می دانید جراحی رباط بسیار گران است و حداقل یک سال طول می کشد تا پا بهبود یابد و مانند قبل نخواهد بود. یک سال طول کشید تا سخت تمرین کنم، سپس باید با همان پای بد برای المپیک آماده می شدم، باید در المپیک 97 کیلوگرم که سبکتر از بقیه بودم، تمرین می کردم.

وی ادامه داد: متاسفانه ایشان نبود. بعد از آن ارتعاشات گهگاه به من می آمدند. نمی توانستم تمرکز کنم یا خوب تمرین کنم و این باعث آشفتگی ذهنی ام شد.

کریمی در مقطعی با بیان اینکه صحبت از ترک کل کشتی شد، گفت: فکر می کردم دیگر کار نمی کند. اما به تدریج وزن افزایش یافت و زانوها قوی تر شدند. می خواستم در مسابقات قهرمانی کشور بدون درد کشتی بگیرم که پایم ورم کرده بود و دیگر نتوانستم بیایم. سپس با تصمیم کادرفنی در یک مسابقه مقدماتی جام تختی کشتی گرفتم، او در مجموع 20 روز تمرین کرد و بعد ازدواج کردم. دوباره نتوانست تمرین کند، ازدواج کرد. 20 روز قبل از جام تختی، تکنیکم را مرور کردم و کشتی گرفتم و با همین مقدار تمرین در تنکابون کشتی گرفتم. در مجموع، عملکرد من با توجه به شرایطم ضعیف نبود. اکنون باید قاطعانه و جدی تر از همیشه تمرین کنم.

دارنده مدال برنز جهان هدف خود را برای بازگشت به تیم ملی عنوان کرد و گفت: این بار مصدوم نشدم اما الان شروعم همین قهرمانی در جام تختی است. به اردو دعوت می شوم، برای پیگیری تمرینات به آنجا می روم، دعوت نمی شوم، خودم تمرین می کنم. هدفم حضور مجدد در تیم ملی است.

وی در دیدار فینال انتخابی تیم ملی به مصاف حریف حسن یزدانی گفت: این یک کشتی دیگر وزن 86 سنگین وزن است که حسن یزدانی هم آنجاست. من هم تمرینم را انجام می دهم، هر کاری خدا می خواهد انجام دهم.

پایان پیام/