برانکو به اردوی تیم ملی در دیدار دوستانه ایران و عمان اضافه شد، خبری از کریم نیستساعت: 12:36
تاریخ انتشار: 1401/03/15
کد خبر: 1843741

دیدار دوستانه ایران و عمان به دلیل مخالفت سرمربی تیم ملی عمان لغو شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ با وجود توافق فدراسیون فوتبال ایران و عمان و مکاتبه برای این دیدار دوستانه، به دلیل مخالفت برانکو ایوانکوویچ، این دیدار لغو شد.

تیم ملی فوتبال کشورمان که اردوی آماده سازی خود را در دوحه قطر برگزار کرده است، روز 21 خرداد در دیداری دوستانه به مصاف الجزایر می رود.

پس از تصمیم کادر فنی تیم ملی برای تغییر محل تمرین تیم ملی، سومین جلسه از اردوی آماده سازی فوتبال کشورمان شب گذشته در دوحه قطر که یکی از محل های تمرین است به میدان اعزام شد. برای تیم های حاضر در جام جهانی 2022 قطر. این رویداد در هتل روتانا، محل سکونت دانشجویان دراگون اسکوزیک در شهر انجام شد..

تغییر مکان محل تمرین تیم ملی از السد برای سهولت کار بازیکنان و کادرفنی.

حضور مهرداد خانبان یکی از مهمترین و شاخص ترین تمرینات تیم ملی است. در شرایطی که پیش از این به خان و باقری گفته شده بود برای تیم ملی یا پرسپولیس کار کنند، آنالیزور پرسپولیس پس از پایان بازی های تیمی در لیگ برتر به اردوی تیم ملی اضافه شد و حالا به عنوان اسکوچیچ مشغول به کار است. به عنوان یک تحلیلگر.

در واقع با گذشت سه روز از آغاز اردوی تیم در دوحه، کریم باقری سرمربی تیم ملی در ترکیب تیم ملی قرار نگرفت و با این توضیحات به نظر می رسد او می خواهد تنها در پرسپولیس به فعالیت خود ادامه دهد.

پایان پیام/