بخور و وزن کم کن – چگونه فیلمنامه را در نبرد برآمدگی برگردانیم

برای خوردن و کاهش وزن، داشتن یک برنامه بازی ضروری است. استراتژی های زیادی در دنیای تناسب اندام وجود دارد که از این ایده صحبت می کند که می توانید بیشتر غذا بخورید و در واقع وزن قابل توجهی را از دست بدهید. این مقاله نه تنها به شما نشان می‌دهد که چگونه کرک‌ها را برش دهید، بلکه به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید برنامه‌ای درست برای خود بسازید، بدون اینکه وزن اضافی بر خود وارد کنید. همچنین امیدواریم یک برنامه غذایی پیدا کنید که هر نوع غذایی را که از خوردن آن لذت می برید قربانی نکند. مشخص است که برخی از غذاها ممنوع هستند، اما ممکن است از آنچه می توانید بخورید، چه مقدار و در چه زمانی از روز می توانید تعجب کنید.

هر روی یک نوع متابولیک دارد. راه های زیادی برای یافتن راه های شما وجود دارد، اما یک راه بسیار ساده نیز وجود دارد که می توانید تعیین کنید چه چیزی برای شما مفید است و چه چیزی نه.

برای ورق زدن فیلمنامه در نبرد برآمدگی، و شروع به دیدن یک تغییر فوری در بدن خود، باید نمک مصرفی خود را کاهش دهید. به هیچ چیز نمک اضافه نکنید، زیرا نمک آب را حفظ می کند، و متوجه خواهید شد که از آنجایی که سلول های بدن شما (سلول های چربی) آب اضافی را نگه نمی دارند، شاهد تغییر بسیار چشمگیری خواهید بود.

همچنین باید مراقب میزان سدیم موجود در سایر غذاها باشید. اینجاست که بسیاری از افراد وقتی می‌پرسند برای کاهش وزن چه بخورند، دچار تزلزل می‌شوند. غذاهای فرآوری شده که بخشی از این سبک غذا خوردن نیستند، بلکه برای حفظ بدن جدید شما در زمان رسیدن به اهدافتان هستند.

ازمایش و خطا. شما می خواهید این چیزها را هفته به هفته عوض کنید تا ببینید چه چیزی برای شما مفید است و چه چیزی می توانید بخورید. (شما باید سعی کنید از چیزی که می خورید لذت ببرید).

اگر سریع وزن اضافه کنید، متابولیسم شما واقعاً کاهش یافته است. صبح را با پروتئین بدون چربی مانند بوقلمون یا مرغ شروع کنید. سفیده تخم مرغ نیز عالی است اما به طور طبیعی کمی نمک بیشتری نسبت به سایر پروتئین های بدون چربی دارد. نه آنقدر که پیشرفت شما را متوقف کند، اما برای جلوگیری از احتباس آب، مطمئن شوید که مقدار زیادی آب بنوشید.

در کنار پروتئین شما یک گریپ فروت یا مقداری سبزی وجود دارد. اگر برای شما مناسب است، سفیده تخم مرغ را با مقداری بلغور جو دوسر میل کنید. بدون شکر یا کره، شیرین کننده مصنوعی (آسان)، دارچین، جوز هندی و ست شما. هرچه ترفندهای سالم تری روی این ها اعمال کنید، نتایج بهتر و سریع تری خواهید داشت.

میان وعده های قبل از ناهار و قبل از شام (حداقل 2 ساعت قبل) باید پروتئین بدون چربی داشته باشید و سعی کنید کربوهیدرات سبکی مصرف کنید. اگر می‌خواهید واقعاً هدفتان را در بین وعده‌های غذایی دنبال کنید، آن کربوهیدرات را با سبزیجات (به عنوان مثال کولارد، اسفناج) جایگزین کنید. این مقدار کمی فیبر اضافی را بدون تبدیل قند فراهم می کند، زیرا اکنون می خواهید غذا بخورید و وزن کم کنید.

برای ناهار و شام سعی کنید پروتئین دیگری مانند ماهی تن (اگر کنسرو شده است، محتوای سدیم آن را تماشا کنید) یا ماهی دیگری اضافه کنید. همچنین برای ناهار و شام سعی می کنید یک کربوهیدرات ساده مانند سیب یا موز، برنج، سیب زمینی شیرین یا حتی یک سیب زمینی پخته را در کنار سبزیجات و پروتئین خود اضافه کنید. کره و خامه ترش را کنار بگذارید. سعی کنید از چیزی طبیعی تر مانند سالسا استفاده کنید. خانگی بهترین است زیرا می توانید میزان دقیق مصرف آن را کنترل کنید.

وقت گذاشتن برای تلاش و غذا خوردن به این شکل، شما را در مسیر درست قرار می دهد و فیلمنامه را کاملاً بر روی آن تغییر می دهد. یاد بگیرید که غذا بخورید و وزن کم کنید و می توانید انتظار داشته باشید که دیگر هرگز گرسنه یا اضافه وزن نخواهید داشت.