با کتی کنترا – تناسب اندام پزشکی آشنا شوید


به کتی کنترا ، سرپرست تناسب اندام در Mount Carmel Fitness در مرکز لوئیس ، اوهایو سلام کنید. این مرکز به تازگی صدور گواهینامه مجدد از مرکز MFA را با موفقیت به پایان رسانده است-از سال 2018 آنها یک مرکز تأیید شده MFA هستند! به گفته مدیر مرکز ، یان لافرتی ، کتی “نقش مهمی در آماده سازی برای صدور گواهینامه مجدد ما ایفا کرد.” تبریک به ایان ، کتی و کل تیم در کوه کارمل !!

کتی در 5 سال گذشته در تناسب اندام Mount Carmel بوده است. او در رشته بهداشت و سلامت جامعه برای تغذیه فارغ التحصیل شد. او به عنوان مربی شخصی NASM ، 200 مربی یوگای Vinyasa ، مربی ایمنی آب ، مربی بهداشت ریکی II و ACE دارای مجوز است.

ما اخیراً با کتی تماس گرفتیم و در اینجا او گفت …

چه چیزی را بیشتر در کار خود دوست دارید؟
من واقعاً مردم را دوست دارم که با تناسب اندام به آرامش و خوشبختی برسند. تسهیل کردن فرد از طریق فراگیری مهارت جدید و مشاهده رضایت او به خودی خود کار را از بین می برد!

چه چیزی باعث شد این رشته را انتخاب کنید؟
من عاشق آشپزی هستم و در دبیرستان با اصطلاح “رژیم جامع” روبرو شدم. بقیه تاریخ است و من بسیار خوشحالم که در یک مسیر شغلی بی پایان در حال پیشرفت هستم که مرا برآورده می کند.

چه توصیه ای به کسانی می کنید که تازه وارد این حوزه آمادگی جسمانی شده اند؟
در تمام روابطی که با اعضا ، مهمانان و همکاران ایجاد می کنید شادی را بیابید. به این ترتیب ، وقتی چالش یادگیری یک مهارت جدید را برطرف می کنید یا سعی می کنید خود را با شرایط مختلف تطبیق دهید ، می توانید اعتماد و پشتیبانی را در تیمی که عضو آن هستید پیدا کنید. حرفه سلامتی خوشبختانه سرشار از نگرش مثبت است ، تلاش های فکری را تشویق می کند و به ارتباطات انسانی پاداش می دهد. شما یک محل کار سالم انتخاب کرده اید و این مهم است!

امکانات شما با گواهی انجمن تناسب اندام پزشکی چه چیزی به دست آورده است؟
تأسیسات ما همانطور که شد و دارای گواهینامه مرکز تناسب اندام پزشکی یکپارچه بود ، دارای هدف و اعتماد منحصر به فردی بود. این زمینه تعهد ما برای خدمت جامع به جامعه است.

از شما تشکر می کنم ، کتی ، که به اعضای مرکز خود اجازه دادید!

دیدگاهتان را بنویسید