با کاکتوس گلابی خاردار از شر چربی و سلولیت خلاص شوید

اگر به شما بگویم مکملی برای خلاص شدن از شر چربی بدون نیاز به ورزش وجود دارد چه؟ اینکه می توانید یک پیتزا پپرونی بخورید و چربی فلفلی به بدن شما جذب نشود و باعث تجمع چربی و سلولیت شود؟ شما فکر می کنید که من از راک خود دور شده ام، اینطور نیست؟ در عوض، چربی پپرونی خود را به کاکتوس گلابی خاردار می چسباند و از طریق فرآیند طبیعی حذف دفع می شود. خیلی خوب به نظر می رسد که درست باشد، اینطور نیست؟

گلابی خاردار چگونه کار می کند؟

کاکتوس گلابی خاردار ابتدا به صورت پودر خشک می شود. این پودر گلابی خاردار سپس با گیاهان دیگر مخلوط می شود تا یک مکمل غذایی ارگانیک ایجاد شود که از نظر بالینی آزمایش شده و اثبات شده است که با چربی های سرسخت مبارزه می کند. پشتیبانی شده توسط NeOpuntia و محصولات زیبایی It Works. It Works یک ترکیب اختصاصی به نام ایجاد کرده است جنگنده چربی فرمول پیشرفته. Fat Fighter نتایج قدرتمندی را ارائه می دهد! کاکتوس گلابی خاردار یا Opuntia ficus-indica دو نوع فیبر غذایی NeOfiber و NeOmicel ایجاد می کند. این فیبرها با هم کار می کنند و با چربی غذایی که می خورید می چسبند. این فرآیند اتصال یک ژل نامحلول در معده ایجاد می کند که از طریق دستگاه گوارش عبور می کند و به طور طبیعی دفع می شود. عملا هیچ عارضه جانبی وجود ندارد. استفاده از آن بی خطر و غیرعادی است.

اگر از فت فایتر استفاده کنم آیا می توانم هر چه می خواهم بخورم و همچنان چربی و سلولیت را از دست بدهم؟

برخی از افراد آنطور که دوست دارند غذا نمی خورند، زیرا زمانی برای یک ناهار یا شام سالم ندارند. برای مقابله با مواد غذایی ناسالم و چاق کننده از مکمل Fat Fighter استفاده می کنند. اما مکمل ها به دلیل بسیار خوبی مکمل نامیده می شوند – مکمل یا مکمل سایر روش های مفید. Fat Fighter را به عنوان یک دستیار در نظر بگیرید. اگر کودک دو ساله شما در استخر جلیقه نجات به تن دارد، آیا به این معنی است که وقتی او در استخر است، به او توجه نمی کنید؟ نه، به این معنی است که شما همچنان آنها را به دقت زیر نظر خواهید داشت، اما برای هر موردی جلیقه نجات را تکمیل می کنید. با فرمول پیشرفته چربی Fighter هم همینطور است. این تنها روش دیگری برای کمک به شما در سفر کاهش وزن است. مکمل ها از هر نوعی باید همیشه همراه با رژیم غذایی خوب روزانه و ورزش استفاده شوند. در روزهایی که واقعاً نمی توانید یک وعده غذایی سالم بنشینید، مکمل ها برای خوردن آن وعده غذایی چرب و خلاص شدن از شر آن برای شما مفید خواهند بود. اما هرگز نباید تغذیه سالم یا ورزش را با مکمل جایگزین کنیم. به Formula Fat Fighter پیشرفته به عنوان یک پله دیگر در مسیر کاهش وزن خود فکر کنید.

چه تمرینی با مکمل های Fat Fighter بهترین عملکرد را دارد؟

بهترین راه برای سوزاندن چربی (کالری) ورزش است و هر ورزش قلبی عروقی به سوزاندن چربی کمک می کند. یکی از بهترین تمرینات برای هر فردی با هر شکل و اندازه ای، پیاده روی سریع است. فکر نمی‌کنم ورزش بهتری روی مفاصل، سلامت روانی و عاطفی‌تان وجود داشته باشد تا اینکه با دوست یا همسرتان در خارج از منزل باشید و پیاده‌روی سریع انجام دهید. اگر عادت به راه رفتن خیلی دور یا سریع ندارید، آهسته شروع کنید و فقط یک مایل پیاده روی کنید. بعد از دو هفته کمی سریعتر راه بروید و دو مایل پیاده روی کنید. پیاده روی سریع سه مایلی هر روز چربی را از بین می برد. بین 45 دقیقه تا 1 ساعت طول می کشد تا سه مایل پیاده روی کنید، بسته به سرعت شما.