با رژیم مدیفاست چقدر می توانید وزن کم کنید؟

در این مقاله قصد داریم نگاهی گذرا به میزان کاهش وزن با رژیم مدیفاست بیندازیم. مانند بسیاری از برنامه‌های کاهش وزن دیگر، توجه به این نکته مهم است که دستاوردها (یا در این مورد، از دست دادن‌ها…:-) مستقیماً با میزان تعهد شما به برنامه متناسب است! اما خبر خوب برای دوستداران Medifast این است: اختصاص دادن به آن بسیار آسان است، و به آن پایبند باشید، به خصوص زمانی که غذاها خوشمزه و لذیذ هستند، و برنامه ساختگی ساده ای برای دنبال کردن است! بنابراین به خواندن ادامه دهید زیرا من برخی از مزایایی را که دیگران دریافت می کنند روشن می کنم … و شما نیز می توانید به آن برسید! ادامه مطلب را بخوانید.. 🙂

Filed Under: چقدر وزن کم خواهم کرد

به طور ساده، رژیم Medifast ثابت کرده است که یک راه موثر برای کاهش وزن 2-5 پوند در هفته، برای هر هفته و هر هفته که برنامه را دنبال می کنید! به یاد داشته باشید، در همان ابتدا، ممکن است سطوح به طور چشمگیری کاهش وزن بالاتری را در Medifast یا هر برنامه دیگری برای آن موضوع مشاهده کنید. اما تا آنجا که وزن واقعی و پایدار (یعنی نه صرفاً از دست دادن آب) پیش می‌رود، اگر شما چیزی شبیه هزاران نفر دیگر هستید که از مزایای فوق‌العاده مدیفست لذت برده‌اند، می‌توانید انتظار داشته باشید که در محدوده فوق باشید.

Filed Under: فرآیند چیست؟

خیلی ساده، شما قرار است روزانه 5 وعده غذایی Medifast از پیش بسته بندی شده و 1 وعده غذایی “کم و سبز” را که خودتان تهیه می کنید، پذیرایی کنید. انتخاب وعده های غذایی بسته بندی شده فوق العاده است – با بیش از 60 مورد لذیذ برای انتخاب. در مورد غذای آماده، باید روی سبزیجات و پروتئین بدون چربی تمرکز کنید. حقیقت موضوع این است که غذای خود تهیه شده همچنین به شما این مزیت را می دهد که به شما یاد می دهد چگونه غذاها را به درستی آماده کنید، بنابراین انتقال شما بعداً به یک برنامه غذایی سنتی بسیار یکپارچه تر خواهد بود.