با جیمز ولبرن آشنا شوید – FitnessBank


و این چه ماجراجویی است. در طول راه ، او با انواع و اقسام حیات وحش روبرو شد ، اما خوشبختانه هیچ گونه گریزلی و گرگ وجود ندارد – اما او گرگ ها را شنید. جیمز می گوید هر بار که شب ها گرگ می شنود تب از ستون فقراتش پایین می آید. او 21 گوزن ، شش عقاب سفید ، صدها گوزن ، صدها آنتلوپ ، صدها قاطر گوزن ، دو روباه و شش بز کوهی و نوزادان آنها را مشاهده کرد. در حوضچه ای در وایومینگ ، او به گله ای از اسب های وحشی برخورد کرد. اسب نر به سمت یعقوب حرکت کرد ، 20 فوت جلوتر ایستاد ، پاهایش را لگد کرد و خروپف کرد. سپس کل گله در جهت چرخید و در سراسر دشت رعد و برق کرد ، یال های آنها در باد می وزید.

جیمز می گوید مسیر پیاده روی به معنای برنامه ریزی آب و غذا است. هنگامی که او در بیابان نیومکزیکو شروع به کار کرد ، مجبور شد از مخازن احشام آب بگیرد. سپس او در کوه های کلرادو توسط جریانات متعدد آب سرد و یخ زده نوازش شد. وقتی وارد حوضه بزرگ وایومینگ شد ، به مخازن احشام بازگشت. غذای در حال حرکت شامل وعده های غذایی کم آب با کوله پشتی است. جیمز می گوید که نمی تواند غذای کافی در راه حمل کند ، بنابراین هنگامی که هر پنج تا شش روز به شهر می رسد ، تا جایی که می تواند غذا می خورد. روزی روزگاری ، در رستورانی در Grand Lakes ، CO ، جیمز آنقدر غذا سفارش داد که دو سرور طول کشید تا همه آنها را به میز خود بیاورند. او آخرین لقمه را خورد.

به دلیل مصدومیت ، جیمز مجبور شد در ماه ژوئن یک ماه مرخصی بگیرد ، بنابراین امسال نتوانست سفر را به پایان برساند. امسال ، جیمز از نیومکزیکو به Dubois ، WY سفر کرد ، جایی که برای انتظار زمستان سرد توقف کرد. او 1،915 مایل را طی کرده است و در بهار این مسیر را طی می کند تا آخرین 1،185 مایل ماجراجویی بزرگ خود را به پایان برساند.

به وب سایت وی مراجعه کنید علت ماجراجویی بیشتر بیاموزید و اعطا کردن در حمایت از هدف خود

گرفتن سریع

کفش کوهنوردی مورد علاقه: بروکس کاسکادیا در طول راه ، جیمز تا کنون شش جفت کفش را پشت سر گذاشته است. او قبل از اینکه به دیگری نیاز داشته باشد ، 400 مایل از این جفت فاصله می گیرد.

مکان مورد علاقه برای پیاده روی: کوه سان خوان در کلرادو و زنجیره رودخانه باد در وایومینگ. “این رشته کوه ها مناظر دیدنی را ارائه می دهند. من عاشق قله های گرانیتی زیبا و باشکوه آنها با گرانیت پوشیده از برف شدم که به آسمان می رسند. “

غذای مورد علاقه در حال حرکت: گوشت گاو استروگانوف Mountain House و مرغ و پیراشکی غذاهای خشک شده را منجمد می کنند. “من خیلی از آنها را خورده ام ، این دو طعم آخر است که می توانم تحمل کنم.”

ردیاب فعالیت مورد علاقه: فیت بیت

دیدگاهتان را بنویسید