با جودی مک کارتی آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی


به جودی مک کارتی ، سرپرست تیم تناسب اندام و آبهای آب در مرکز بهبود سلامت در Hays Medical in Hays، KS سلام کنید. مرکز بهبود سلامت به تازگی موفق به اخذ سومین گواهینامه خود از مرکز MFA شده است! ستایش !!

جودی 19 سال در مرکز بهبود سلامت بوده است. او دارای مدرک فیزیک ورزش ، فوق لیسانس فیزیولوژی ورزش و دستیار فیزیوتراپیست دارای مدرک AS است.

ما اخیراً با جودی تماس گرفتیم و در اینجا آنچه او باید بگوید …

چه چیزی را بیشتر در کار خود دوست دارید؟
من عاشق ملاقات با اعضای جدید هستم و به آنها کمک می کنم تا راه هایی برای عملکرد در زندگی روزمره خود پیدا کنند و قوی تر و سالم تر شوند. من از تعامل روزانه با اعضا و گوش دادن به اینکه چگونه امکانات ما بر زندگی آنها تأثیر گذاشته یا تغییر داده است ، لذت می برم.

چه چیزی باعث شد این رشته را انتخاب کنید؟
من به ورزش ، تناسب اندام گروهی در همه اشکال و ظرافت های محیط آبی علاقه زیادی دارم. هر روز ، من شاهد اعضایی هستم که زندگی آنها با هر یک از این روشها تغییر کرده است ، خواه این قدرت عملکردی ، حرکت ، کنترل درد یا آرامش باشد.

چرا عضو انجمن تناسب اندام پزشکی شدید؟
هنگامی که مرکز ما ساخته و ایجاد شد ، همیشه قصد داشت به یک مرکز تناسب اندام پزشکی تبدیل شود. مدیرعامل وقت ما از یک مرکز بهداشتی مانند ما در مکان دیگری بازدید کرد و با دیدی برگشت تا چنین امکانی را در اختیار جامعه و منطقه ما قرار دهد.

امکانات شما با گواهی انجمن تناسب اندام پزشکی چه چیزی به دست آورده است؟
من فکر می کنم امکانات ما بسیار سود برده است زیرا به مرکز تناسب اندام بهداشتی معتبر تبدیل شده است ، اما جامعه و منطقه ما بیشترین سود را برده اند. با دسترسی به انواع برنامه های بالینی ، برنامه های توانبخشی جسمانی ، توانبخشی ، توانبخشی قلب و تناسب اندام در یک مکان ، به جامعه ما این فرصت داده شده است که سلامت و رفاه را افزایش دهد. هدف اصلی ما در مرکز این بود که به مردم کمک کنیم “زودتر بهبود پیدا کنند و بیشتر بمانند”.

از شما ممنونم ، جودی ، برای تأثیر مثبت زیادی که در جامعه خود دارید!

دیدگاهتان را بنویسید