با جسیکا هیوز آشنا شوید – FitnessBank


مامان در راه است

پایگاه خانگی: روزول ، GA

زندگی خانگی: مادر هادسون و هنلی

زندگی کاری: مربی شخصی ، وبلاگ نویس

سن: 32

جسیکا هیوز یک زن در حال حرکت است. مربی شخصی دارای مجوز ACE. تاثیر دیجیتالی و مهمتر از همه ، یک مادر شلوغ با هادسون 6 ساله و هنلی 3 ساله ، که از سال 2015 به مشتریان آموزش می دهد و علاقه زیادی به کمک به زنان برای تبدیل شدن به سالم ترین خود دارد.

تولد پسرش چشم او را به اهمیت سالم بودن باز کرد و به جسیکا الهام بخشید تا نه تنها در بهترین حالت قرار گیرد بلکه به دیگران نیز کمک کند.

جسیکا ، زن مجردی که در روزول ، GA زندگی می کند ، می گوید: “من همیشه ورزشکار بودم ، اما تولد هادسون مرا به سطح کاملاً جدیدی از آمادگی جسمانی رساند.” “برای من مهم بود که به پسر و دخترم شیوه زندگی سالم را بیاموزم.”

مامان همچنین آغاز مرحله جدیدی از زندگی حرفه ای جسیکا بود. این نیروی محرکه مارک “خوشبختانه هیوز” است که شامل آموزش های شخصی ، چندین حامی مالی درجه یک و قبیله ای در رسانه های اجتماعی است که بیش از 100000 نفر را شامل می شود. “

تمرین شما چگونه است؟

“من دوست دارم وزنه بزنم و تمرینات دایره ای انجام دهم. وقتی پسرم به دنیا آمد ، من می خواستم قوی تر باشم – آنقدر قوی که بتوانم او را در بزرگسالی انتخاب کنم ، با او بازی کنم و برای او قوی باشم. من با گرم کردن HIIT 10 دقیقه ای شروع می کنم و سپس وزنه برداری 50 دقیقه ای را که مناطق خاصی از بدن را هدف قرار می دهد ، شروع می کنم. من عاشق یوگا و رقص با دخترم هستم. او یک بازیگر کوچک است و در حال حاضر “در اینستاگرام مشهور است”.

دیدگاهتان را بنویسید