با تناسب اندام عشق بورزید. | ارتباط تناسب اندام


تمرکز فوریه

با وجود اینکه یک ماه کوتاه است ، این نباید شما را از عاشق شدن در برنامه تناسب اندام جدید و حفظ تصمیمات قوی باز دارد. اگر هنوز این را نمی دانید ، ما بسیار خوشحالیم که بهترین کلاس ها ، ماشین های برتر و مربیان حرفه ای را در اختیار داریم. علاوه بر این ، علاوه بر تجربه ایمن تر ، تمیزتر و بیشتر ، شما همه چیز را که برای کار روی سلامت جسمی و روحی خود نیاز دارید در اختیار دارید.

دستور العمل بهبودی

بسیاری از ورزشکاران بعد از تمرینات شدید به غذاهای تازه یا غذا قسم می خورند ، بنابراین درک دلیل آن آسان است. مواد مغذی و پروتئین مناسب که بعد از تمرین به بدن خود اضافه می کنید می تواند به ترمیم عضلات ، تسکین درد مفاصل ، آب رسانی مجدد بدن و موارد دیگر کمک کند! این ماه تمرکز ما بر روی یک نوشیدنی گوارا است که خوشمزه است ، به راحتی آماده می شود و یک جشن ملی را جشن می گیرد (روز شکلات تلخ در 1 فوریه بودخیابان)

برخی از شکلات تلخ آگاه هستند بدون آنکه از فواید بی شمار آن برای بدن مطلع باشند. این نه تنها منبع عالی آنتی اکسیدان است ، بلکه قند کمتری نسبت به محصولات لبنی و سفید دارد. شکلات تلخ همچنین می تواند به شما کمک کند:

 • بهبود جریان خون
 • HDL را افزایش دهید (کلسترول خوب است)
 • فشار خون پایین
 • التهاب را کاهش دهید
 • مواد معدنی مهم مانند منیزیم ، روی و آهن را به بدن خود اضافه کنید

با توجه به اهمیت افزودنی ترمیمی و مزایای شکلات تلخ ، تصمیم گرفتیم آنها را مخلوط کنیم تا به راحتی آماده شود.

شکلات اسکینی dotFIT® لرزش بازیابی

مواد اولیه

 • 1 عدد موز کوچک
 • 1 پیمانه dotFIT® کرم شکلاتی پروتئین نرم وی
 • 1 قاشق غذاخوری پودر کاکائو شکلات تلخ
 • 1 فنجان یخ
 • 1 فنجان شیر بادام / جو دوسر
 • 1 قاشق غذاخوری شربت افرا خالص

دستورالعمل ها

همه مواد را به مخلوط کن اضافه کرده و هم بزنید تا یکدست شود. نی را در یک کاسه بریزید و بنوشید. یا اگر کسی تماشا می کند داخل لیوان بریزید.

نوع PRO: به جای شکلات تلخ از زغال اخته استفاده کنید. آنها نه تنها مقدار زیادی آنتی اکسیدان دارند ، بلکه در نوشیدنی ریکاوری نیز شیرین و خوشمزه هستند!

مکان های تناسب اندام

تمرینات شریک

تمرینات دایره ای ما در این ماه بر کار با شریک متمرکز بود. این که آیا بهترین دوست شما ، یک دوست مهم ، یک عضو خانواده یا حتی یک دیوار (ما قضاوت نمی کنیم) ، ما لیستی از حرکاتی را تهیه کرده ایم که مطمئناً روی مسائل اعتماد به نفس شما کار می کند و ضربان قلب شما را افزایش می دهد. با فضاهای بزرگتر ما می توانید همه این کارها را در راحتی باشگاه انجام دهید.

در تمام این تمرینات از توپ دارویی استفاده می شود. اگر آن را ندارید ، خوب است! می توانید یک توپ فوتبال ، یک بسکتبال یا حتی یک گالن آب جایگزین کنید. زیاده روی نکنید و روی حرکات تمرکز کنید.

چرخش شریک دایره پزشکی

این تمرین همه چیز را انجام می دهد! پشت سر هم با شریک زندگی خود بایستید و توپ دارو را مقابل خود نگه دارید. در همان زمان ، هر دو به یک طرف می چرخند. وزن را به شریک خود منتقل کنید ، سپس در جهت مخالف بچرخید و توپ را از طرف دیگر در طرف دیگر دریافت کنید.

شریک ندارید؟ توپ دارو را به سمت بیرون نگه دارید و به آرامی به یک طرف بچرخید. متوقف شوید و سپس به طرف دیگر برگردید. این 1 تکرار است. هر ست را 2 ست با 10 تکرار انجام دهید.

توپ طبی Sit Pass

پس از آن ، عضلات شکم و هسته شما درد می کند. اما با هر نوع تمرینی ، سوختگی خوبی است.

اگر شریک شما کارهای دیگری انجام نمی دهد ، خلاق باشید. هنگامی که به بالای کرانچ رسیدید ، قبل از بازگشت ، توپ را چند ثانیه مستقیما در مقابل خود نگه دارید. 10 تکرار انجام دهید.

توپ طبی Crunch Pass

اعتماد کلید Medicine Ball Crunch Pass است. نه تنها بر روی ماهیچه های شکم ، هسته و شانه ها کار می کند ، بلکه به شما این فرصت را می دهد که روی هماهنگی چشم و دست کار کنید. پروانه ها نیازی به استفاده ندارند.

بدون شریک؟ جای نگرانی نیست! در عوض ، توپ دارو را مستقیم به بالا منتقل کرده و هنگامی که به بالاترین حد خود رسیدید آن را بگیرید. 15 تکرار انجام دهید.

توپ دارویی پلانک رول

اگر فکر می کنید شمع بندی معمولی برای طراحی هسته کافی است ، دوست دارید آنها را اضافه کنید حرکات اضافی با Medicine Ball Plank Roll. شانه های شما نیز از شما تشکر خواهند کرد.

این یک تمرین است که به تنهایی سرگرم کننده است. توپ را با دست راست جلوی خود بچرخانید ، دست راست خود را به حالت تخته برگردانید و دست خود را دراز کنید و با دست چپ به طرف خود بچرخانید. این 1 تکرار است. هر ست را 2 ست با 8 تکرار انجام دهید ، سپس مهلت های شروع را عوض کرده و تکرار کنید.

ویژگی های اعضا

دین و تناسب اندام در این ماه به عضو ارائه شده است paradox_world_به چه در مسابقات بدنسازی رقابت کنید و چه در خارج از سالن بدنسازی احمق باشید ، الویرا همیشه توصیه های شگفت انگیزی دارد. او هرگز تسلیم نمی شود ، هرگز تسلیم نمی شود و همیشه مراقب پشتکار است. او الهام بخش واقعی برای همه – در هر زمان – در سفر زندگی است. بررسی paradox_world_ برخی از سخنان خردمندانه او را در اینستاگرام دریافت کنید.

برنامه

وقتی صحبت از برنامه Fitness Connection می شود هیچ رقابتی وجود ندارد. این یک راه عالی برای پیگیری اهداف خود و ماندن در مسیر عالی است.

برنامه ما به شما کمک می کند سفر تناسب اندام خود را بهبود بخشید و به شما این امکان را می دهد:

 • تمرینات را دنبال کنید
 • یافتن و برنامه ریزی دروس
 • دسترسی به Fitness Connection @ Home
 • برای محصولات بدنسازی پاداش بگیرید
 • برای خود چالش ها و اهداف تعیین کنید

برنامه را امروز بارگیری کنید!

مراقب خودت باش

ما تا سال 2021 با سرعت تردمیل کار می کنیم. به یاد داشته باشید که وقت بگذارید و آنچه را که در خودتان دوست دارید کشف کنید. آیا این پشتکار شماست؟ قابلیت جونگلی با یک دست؟ لکه بینی سمپاتیک روی بینی؟ هر چه باشد ، به یاد داشته باشید که مراقبت از خود و دوست داشتن آن بسیار مهم است. اگر تا به حال احساس اضطراب کردید یا نیاز به تصرف دارید ، تردید نکنید و متوقف شوید. ما دوست داریم روحیه و وزنه ها را بلند کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید