با اسکوچیچ جلسه‌ای نداشتم؛ از تصمیم وی درباره استقلالی‌ها تبعیت می‌کنیم/ با الجزایر برای بازی دوستانه صحبت کرده‌ایمساعت: 00:14
منتشر شده در مورخ: 1401/03/12
شناسه خبر: 1843269

مشکلات و دغدغه های بچه‌های تیم ملی را گوش کردیم

سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: با اسکوچیچ جلسه‌ای نداشتم اما از تصمیم وی درباره استقلالی‌ها تبعیت می‌کنیم.


به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال درباره اینکه قبل از مجمع فدراسیون فوتبال گفته بود برخی اعضای هیات رییسه او را همراهی نمی‌کنند اما در  این مجمع به جز مهرداد سراجی برای ادامه فعالیت رای آوردند، اظهار داشت: روز گذشته مجمع بسیار خوب و آرامی برگزار شد. با وجود اینکه قبل از برگزاری جلسه صحبت از حاشیه های داخل مجمع بود اما این اتفاق نیفتاد. با حداکثر قانونمندی طبق بندهای اساسنامه با حضور نمایندگان فیفا و AFC، این مجمع برگزار و رای گیری شد.


وی ادامه داد: در خصوص خیلی از مسائل بحث و گفت و گو شد و در نهایت ۳ عضو هیات رییسه در جای خود ابقا شدند. مودت و دوستی که حس می‌کردم باید بین اعضای هیات رییسه به وجود بیاید در این مجمع القا شد. از این به بعد اعضای هیات رییسه راحت تر می‌توانند با هم کار کنند‌.


سرپرست فدراسیون فوتبال درخصوص اینکه آیا قرار است الجزایر در قطر به مصاف تیم ملی برود، گفت: با چند کشور در حال مذاکره هستیم. ان‌شاءالله فردا بعد از ظهر تیم ملی به سمت قطر پرواز خواهد کرد و اردویی را در این کشور خواهیم داشت‌. یکی از تیم‌هایی که توانستیم درباره بازی دوستانه با آن ارتباط بگیریم، الجزایر است. اگر این موضوع به قرارداد برسد، خواهیم گفت.


ماجدی درباره ماحصل جلسه امشب خود با کادرفنی تیم ملی توضیح داد: با کادرفنی جلسه نداشتم بلکه با برخی بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان صحبت کردیم. هم خاطرات قدیمی را مرور کرده و هم برخی مشکلات و دغدغه های بچه‌ها را گوش کردیم. امیدواریم بتوانیم هرچه سریع‌تر مشکلات این عزیزان را برطرف کنیم.  به هر حال بازیکنان و کادرفنی همیشه باید کنار هم باشند تا تیم ملی نتیجه بهتری بگبرد.


وی که با شبکه خبر گفتگو می‌کرد، درخصوص وضعیت بازگشت بازیکنان استقلال به لردو، پاسخ داد: این در اختیار سرمربی تیم ملی است و هر تصمیمی بگیرد، فدراسیون از آن تمکین خواهد کرد.


سرپرست فدراسیون فوتبال درباره اینکه اگر قرار باشد آنها به قطر بیایند باید برایشان بلیت گرفت، توضیح داد: اگر سرمربی دستور بدهد، گرفتن بلیت کار سختی نخواهد بود.


انتهای پیام/