با آن کان آشنا شوید – تناسب اندام پزشکی


به آن کان ، سرپرست آب و عضو تیم ایمنی در مرکز بهداشت و تناسب اندام در کالج اجتماعی Washtenaw در Ann Arbor ، MI سلام کنید. مرکز بهداشت و تناسب اندام در WCC به تازگی موفق به اخذ سومین گواهینامه از مرکز MFA شده است – از سال 2014 آنها یک مرکز تأیید شده MFA بوده اند! ستایش !!

آن تقریباً 12 سال در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC بوده است. او دارای مدرک علوم کامپیوتر و گواهینامه مراقبت های بهداشتی از کالج اجتماعی Washtenaw است.

ما به تازگی با آنن صحبت کرده ایم و در اینجا چیزی است که او باید بگوید …

چه چیزی را بیشتر در کار خود دوست دارید؟
وقتی من آموزش و شنا را آموزش می دهم ، ورزشکارم جهش می کند. این می تواند فردی باشد که مسن تر است و آرتریت شدید دارد و در نهایت احساس می کند با یک حرکت آزاد آزاد دچار لغزش می شود. برای آنها ، رایگان است. این می تواند مهمانی ای باشد که سالها شنا کرده است و مدتی طول کشید تا آنها را در جلسه استادان موفق بداند. یا شناگر آینده می تواند بر ترس خود از آب غلبه کند. همه با کار در آب زندگی بهتری دارند. (واقعیت جالب: آن هر سال 50 روز در روز تولد خود شنا می کند! عکس او را در زیر ببینید – او فقط 50 دور را در 51 مین جای خود به پایان رساند – آن !!)

چه چیزی باعث شد این رشته را انتخاب کنید؟
من به ورزش ، تناسب اندام گروهی در همه اشکال و ظرافت های محیط آبی علاقه زیادی دارم. هر روز ، من شاهد اعضایی هستم که زندگی آنها با هر یک از این روشها تغییر کرده است ، خواه این قدرت عملکردی ، حرکت ، کنترل درد یا آرامش باشد.

مورد علاقه / موفق ترین ابتکار شما در مرکز بهداشت و تناسب اندام WCC کدام بود؟
دروس شنا! نه تنها شنا را بیاموزید ، بلکه بهتر ، راحت تر و متناسب با توانایی های جسمانی خود نیز یاد بگیرید. از شنا برای ورزش استفاده کنید ، حتی اگر مشکلاتی دارید. بنابراین بسیاری از افراد در بین “غیر ورزشکاران” رتبه بندی می شوند ، اما در واقع ، همه ما در حد توانایی بدن خود ورزشکار هستیم. شنا بدن دوست است و همه می توانند این کار را انجام دهند!

چه توصیه ای به کسانی می کنید که تازه وارد این حوزه آمادگی جسمانی شده اند؟ با همه کار کنید. همه پتانسیل دارند. هیچ چیز زیادی وجود ندارد که کسی بتواند مربیگری ، کمک ، مربیگری ، آموزش و پشتیبانی کند. هر یک از اعضای تأسیسات ما باید از حسن نیت یکسان برخوردار شوند. ما باید نسبت به زمان ، ملاحظه ، قدردانی و پذیرش خود سخاوتمند باشیم. در مرکز ما ، که از نظر پزشکی یکپارچه است ، باید همیشه آگاه باشیم که اعضا ممکن است روزهای سختی را سپری کنند ، بنابراین باید صبور باشیم!

امکانات شما با گواهی انجمن تناسب اندام پزشکی چه چیزی به دست آورده است؟
اعضای ما می توانند مطمئن باشند که هر کارمند آموزش دیده است تا از آنها محافظت کند و به آنها در رشد تناسب اندام و رفاه کمک کند. امکانات و رویه های ما اعتماد به نفس آنها را برای در نظر گرفتن همه جنبه های امنیت تقویت می کند. ممکن است اعضای ما نتوانند از سایر امکانات با خیال راحت استفاده کنند ، اما در اینجا می توانند اجتماعی باشند ، دانش خود را افزایش داده و بر آمادگی جسمانی خود کار کنند.

دوست دارید خارج از کار چه کار کنید؟
من عاشق پیاده روی با خانواده و دوستان هستم! تجهیزات کمتر بهتر است! (توجه: عکسی از پیاده روی آنا در امتداد ساحل ملی دریاچه صخره های تصویری در الجزایر ، MI را مشاهده کنید!)

آیا در امور خیریه یا مشاغل اجتماعی مشارکت دارید؟
سرپرستی یک برنامه شگفت انگیز است که به کودکان فرصت می دهد. ما بچه هایمان را بزرگ کردیم و با اینکه سخت بود ، چیزهای زیادی یاد گرفتیم! اکنون ما این کار را برای هر پدر و مادری که والدین آن هستیم دوباره انجام می دهیم. بدون دستورالعمل ، درست مانند فرزندانمان ، اما ما سعی می کنیم در زندگی کودک پایدار باشیم. هرکسی می تواند پدر و مادر خوانده باشد!

متشکرم ، آن ، از این که در استخر و خارج از آن بسیار الهام بخش بودی!

دیدگاهتان را بنویسید