بایدن تیم زنجیره تامین را تحسین می کند ، اگرچه کاخ سفید ورود هدایای کریسمس را تضمین نمی کند


رئیس جمهور بایدن روز چهارشنبه به تلاش های تیم خود برای ایجاد اختلال در زنجیره تأمین اشاره کرد ، اگرچه جن پساکی سخنگوی کاخ سفید اذعان کرد که مدیریت نمی تواند از رسیدن به موقع هدایای کریسمس در برابر تاخیرهای جهانی زنجیره تامین و بسته شدن بنادر ایالات متحده اطمینان حاصل کند.

“من می خواهم از گروه کاری خود در مورد اختلالات زنجیره تامین که در ماه ژوئن تحت رهبری دبیران تشکیل دادیم تشکر کنم. [Pete] بوتیگیگ ، [Gina] رایموندو در [Tom] ویلسک و مدیر من در شورای اقتصادی ملی ، برایان دیس. من می خواهم از آنها به خاطر رهبری آنها تشکر کنم. “

او جان پورکاری را که از طرف دولت به عنوان فرستاده بندر در ماه اوت انتخاب شده بود ، مشخص کرد.

خانه سفید نشان می دهد که این امکان وجود ندارد که بسته های گارانتی برای تعطیلات بدون روسيه به آدرس زنجیره های تأمین کننده شروع شود.

رئیس جمهور افزود: “من به ویژه می خواهم از جو پورکاری تشکر کنم و فکر می کنم جو کارهای زیادی انجام داده است ، نماینده ویژه من در بندر ، که طی چند هفته گذشته در مورد این موضوع با همه ذینفعان بحث کرده است.”

اما بندرها مسدود شده اند و بابا نوئل ممکن است با هدایای خود دیر برسد و این نشان می دهد که ستایش می تواند زودهنگام باشد. جورج دبلیو بوش یک بار به این دلیل تماس گرفت که به مایکل براون ، مدیر FEMA در جریان ویرانی های حل نشده ناشی از طوفان کاترینا ، گفت: “براونی ، تو کار خوبی می کنی.”

پساکی در کنفرانس مطبوعاتی دیگری در روز چهارشنبه گفت کاخ سفید “نمی تواند تضمین کند” که هدایای کریسمس به موقع به دستشان می رسد.

پساکی گفت: “ما یک سرویس پستی ، UPS یا FedEx نیستیم. ما نمی توانیم ضمانت کنیم.” “آنچه ما می توانیم انجام دهیم این است که از تمام اهرم های موجود در اختیار دولت فدرال برای کاهش تاخیرها و اطمینان از رفع تنگناهای سیستم ، از جمله بنادر و نیاز به باز نگه داشتن آنها برای مدت زمان بیشتری برای رسیدن کالا. و فشار آوردن – نه فقط کارگران و اتحادیه ها – اما شرکتها تا حد امکان برای کاهش این تاخیرها اقدام کنند. “

بایدن روز چهارشنبه گفت که چندین بنادر ایالات متحده 24 ساعت شبانه روز و هفت روز در هفته فعالیت خواهند کرد و برنامه خود را از ساعات عادی دوشنبه تا جمعه افزایش می دهد و شرکت ها رسیدگی به مسائل زنجیره تامین را بهبود بخشیده اند.

با این وجود ، مشکلات زنجیره تامین همچنان یک نگرانی فزاینده است زیرا اقتصادهای جهانی تلاش می کنند تقاضای رو به رشد را برآورده کرده و بهبود یابند کووید -19 پاندمی. فقدان اقلام اساسی خانگی مانند دستمال توالت ، مواد اولیه مورد نیاز برای ساخت و ساز ، و اجزای مهم فناوری مانند نیمه هادی ها باعث افزایش قیمت برای مصرف کنندگان شده است.

با وجود تلاش های دولت – که ممکن است شامل قوانین آرامش بخش برای کامیونداران باشد – زنجیره تامین گرینچ می تواند برخی از هدایای کریسمس مورد انتظار را بدزدد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

یک مقام ارشد کاخ سفید در پاسخ به سوال رویترز در مورد خرید در تعطیلات گفت: چیزهایی وجود دارد که مردم نمی توانند به دست آورند.

کاخ سفید فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

دیدگاهتان را بنویسید