بازی تدارکاتی تیم ملی فوتبال با کانادا قطعی شده/ امیدوارم بودجه حمایتی مجلس سریع‌تر واریز شودساعت: 20:38
منتشر شده در مورخ: 1401/02/14
شناسه خبر: 1836446

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: امیدوارم واریزی بودجه حمایتی هرچه سریع‌تر رقم بخورد.


به گزارش خبرنگار وررشی خبرگزاری دانا؛ حسن کامرانی‌فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال اظهار داشت: فدراسیون فوتبال شرایط خوبی دارد و کارهایش را‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام می‌دهد. همان گونه که میرشاد ماجدی اعلام کرد، به زودی برنامه بازی‌های دوستانه تیم ملی را‌‌‌‌‌‌‌‌ اعلام می‌کنیم. کارهای تیم ملی پیش می‌رود و بازی‌هایی که قرار است در فیفادی انجام بدهیم، نزدیک به نهایی شدن است.


 


دبیرکل فدراسیون فوتبال در مورد این که آیا بازی با کانادا نهایی شده، عنوان داشت: اطلاعات شما بد نیست اما هر بازی رسمی شود از طریق فدراسیون فوتبال اعلام خواهیم کرد.


 


کامرانی‌فر در خصوص زمان برگزاری جلسه هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال بیان داشت: به زودی زمان را‌‌‌‌‌‌‌‌ اعلام می‌کنیم.


 


وی در مورد این که قرار است چه زمانی کمک ۵۵ میلیاردی مجلس شورای اسلامی به فدراسیون فوتبال تزریق شود، تصریح داشت: طبق حرکت خوب مجلس برای برخی فدراسیون‌ها که فعالیت بیشتری داشتند، بودجه‌ای در نظر گرفته شده. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تشکر می‌کنم که مبلغ مصوبی را‌‌‌‌‌‌‌‌ نه تنها برای فدراسیون فوتبال بلکه برای تمام فدراسیون‌ها در نظر گرفتند.


 


وی در پایان گفت: نمایندگان مجلس دغدغه ورزش دارند. هنوز زمانی اعلام نکرده‌اند اما امیدوارم این اتفاقات هرچه سریع‌تر رقم بخورد. اگر مسابقه با کانادا هم قطعی شود در کانادا یا قطر بازی می‌کنیم.


 


انتهای پیام/