بازیکنان آلاباما پس از از دست دادن TAMU “نقطه اثبات” دارند


آلاباما از دهانشویه سود می برد. به نظر نمی رسد Crimson Tide بتواند طعم ترش تگزاس A&M را که در دهان آنها باقی مانده بود از بین ببرد. باما پس از سقوط به Aggies و از دست دادن چهار کرسی در انتخابات ، اکنون منتظر فرصتی است تا دوباره طعم پیروزی را بچشد.

دیجی مدافع مدافع آلاباما گفت: “من احساس می کنم بسیاری از بچه ها (باخت) باید چشم های خود را قبل از این بازی باز کنند.”

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

ست اسمال (47) از تگزاس A & amp؛ M با نیک کنستانتینو (95) و آینیاس اسمیت (0) پس از گل پیروزی خود ، بازیکنان تیم آلاباما دالاس ترنر (15) و ویل اندرسون جونیور را جشن گرفت. بازی فوتبال NCAA College شنبه ، 9 اکتبر 2021 ، در کالج استیشن ، تگزاس. (AP Photo / Sam Craft)
(AP Photo / Sam Craft))

پس از تمرین روز سه شنبه ، دیل به رسانه ها گفت که باما می داند که آنها هدف دیگری در پشت خود دارند:

“اکنون ما چیزی برای اثبات داریم زیرا همه می خواهند ما را شکست دهند و احتمالاً همه احساس می کنند که می توانند ما را به دلیل آنچه در فیلم فیلمبرداری کرده ایم و نحوه بازی ما را شکست دهند.”

جزر و مد قرمز برای دومین هفته متوالی راهی بازار می شود و از هزینه های خود در مقابل Texas A&M به عنوان انگیزه برای بقیه پاییز استفاده می کند.

مربی آلاباما ، نیک سابان ، شنبه 9 اکتبر 2021 ، در کالج استیشن ، تگزاس ، در هنگام استراحت در نیمه اول یک بازی فوتبال کالج NCAA مقابل تگزاس A با بازیکنان تماس می گیرد & amp؛  M. (AP Photo / Sam Craft)

مربی آلاباما ، نیک سابان ، شنبه 9 اکتبر 2021 ، در کالج استیشن ، تگزاس ، در هنگام استراحت در نیمه اول یک بازی فوتبال کالج NCAA مقابل تگزاس A با بازیکنان تماس می گیرد & amp؛ M. (AP Photo / Sam Craft)
(عکس AP / Sam Craft))

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

امیل اکیور جونیور ، بازیکن خط می گوید: “ما تا پایان فصل از آن استفاده خواهیم کرد. من فکر می کنم ما می دانیم که باید چه کار کنیم.” “ما باید آمادگی بهتری داشته باشیم. ما باید برای هر بازی آماده شویم. همه باید آماده شوند. همه باید آماده باشند. یکی ، دو نفر ، هر کسی. فقط ذهنیت درستی داشته باشید. من فقط فکر می کنم ما در حال حرکت به جلو هستیم ، ما باید ذهنیت بهتری داشته باشید. “

Seth Small # 47 از تگزاس A&M Aggies جشن می گیرد وقتی که یک گل 28 فوت را لگد زد و Alabama Crimson Tide را در Kyle Field در 9 اکتبر 2021 در کالج ایستگاه تگزاس شکست داد.

Seth Small # 47 از تگزاس A&M Aggies جشن می گیرد وقتی که یک گل 28 فوت را لگد زد و Alabama Crimson Tide را در Kyle Field در 9 اکتبر 2021 در کالج ایستگاه تگزاس شکست داد.
(عکس توسط باب لی / گتی ایماژ)

اولین فرصت آلاباما برای پاک کردن کام خود در روز شنبه هنگامی است که Tide برای صرف شام در استان می سی سی پی به استارکویل می آید. نوت بوک های ورزشی FanDuel با 17.5 امتیاز آلاباما را در بین محبوب ترین ها در جاده قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید