بازپرداخت بد لیپوساکشن – اگر پزشک لیپوساکشن من را خراب کرد، می توانم بازپرداخت کنم؟

هر مورد لیپوساکشن منحصر به فرد است و دریافت بازپرداخت بد لیپوساکشن به عوامل زیادی بستگی دارد. بدیهی است که اگر نتایج آن چیزی که انتظار داشتید نبود و از نتیجه جراحی راضی نبودید، می توانید از پزشک شکایت کنید و سعی کنید وضعیت را اصلاح کنید. با این حال، قبل از تلاش برای بازپرداخت، مهم است که در مورد بحث هایی که قبل از انجام جراحی با پزشک خود داشتید فکر کنید. آیا به شما گفته شد که با توجه به نتایج چه انتظاراتی داشته باشید؟ آیا نتیجه مطابق پیش بینی است؟ اگر نتایج دقیقاً همانگونه باشد که پزشک گفته است، درخواست بازپرداخت دشوار خواهد بود. با این وجود، در صورت ناراضی بودن حق شکایت و درخواست بازپرداخت وجه را دارید.

قبل از تعهد به خوبی آگاه باشید

قبل از انجام عمل جراحی، آیا همه سؤالات را درست پرسیده اید؟ مهم است که از پزشک خود در مورد خطرات و عوارض جانبی احتمالی مرتبط با لیپوساکشن سوال کنید و تمام اطلاعات مربوط به جراحی را جمع آوری کنید. هر جراحی خطری دارد، اما لازم است قبل از تصمیم گیری میزان خطر مربوط به لیپوساکشن را بدانید. اگر خطر احتمالی را خیلی زیاد می‌دانید، یا این روش را ناراحت‌کننده می‌دانید، با پزشک دیگری مشورت کنید یا نوع دیگری از روش کاهش وزن را در نظر بگیرید. اگر عوارض جانبی منفی جراحی برای شما توضیح داده نشد، یا آنطور که پیش بینی می شد نبود، یا دائمی شد، می توانید درخواست بازپرداخت بد لیپوساکشن کنید. به طور کلی، زمانی که یک پزشک قبل از هر عمل جراحی به طور کامل یا به درستی به شما اطلاع نمی دهد، باید به نوعی مسئولیت پذیر باشد.

انتخاب یک جراح معتبر نه تنها برای سلامتی شما مهم است، بلکه در صورت نیاز به درخواست بازپرداخت بد لیپوساکشن، منجر به مشکلات کمتری نیز می شود. اگر تمام ارتباطات با پزشک شما شفاهی بوده و هیچ توافقی امضا نشده است، بازپرداخت ممکن است دشوار باشد. با این حال، یک جراح معروف با تخصص و تجربه زیاد معمولاً می خواهد از اعتبار خود محافظت کند و بیمار خود را راضی کند. از پزشکانی که دستمزد آنها به طور سوالی حداقل است خسته باشید زیرا ممکن است مستعد اشتباه باشند و شاید مشتاق باشند از موضوع بازپرداخت اجتناب کنند. ارزش آن را ندارد که سلامتی خود را به خطر بیندازید یا مجبور شوید برای تصحیح اشتباهی که می‌توانست از آن جلوگیری شود، عمل دیگری انجام دهید.

قراردادها و مسئولیت

معمولاً فرم هایی برای تکمیل یا قراردادی برای امضا قبل از رفتن به اتاق عمل وجود دارد. چاپ کوچک را به دقت بخوانید و قبل از امضای قرارداد، کل آن را با پزشک خود در میان بگذارید. ممکن است در اوراق مشخص شود که پزشک در قبال نتایج جراحی مسئولیتی ندارد و با وجود نارضایتی شما هیچ پولی بازپرداخت نخواهد شد. اگر چنین توافقی را امضا کنید، برای اصلاح یک وضعیت ناخوشایند کار کمی انجام می شود. حتماً موضوع بازپرداخت را با پزشک خود در میان بگذارید تا از سیاست‌های مربوط به بازپرداخت آگاه باشید.

با این حال، اگر بتوانید ثابت کنید که یک اشتباه منجر به آسیب روحی یا جسمی می شود، ممکن است توسط قانون محافظت شوید، حتی اگر یک معافیت را امضا کرده باشید. به عنوان مثال، اگر شما در محدوده قدرت قانونگذاری استان کبک هستید، نمی توانید حق خود را برای اقدام قانونی علیه شخصی که به شما آسیب جسمی یا اخلاقی وارد کرده است، امضا کنید. همانطور که گفته شد، اگر روش ناموفق باعث آسیب فیزیکی شما شود، از شما محافظت می شود. عبارات مربوط به قراردادهایی که بیماران امضا می کنند می تواند با این واقعیت بازی کند که عموم مردم چیز زیادی در مورد حقوق قانونی خود نمی دانند و به سرعت به هر سند رسمی اعتماد می کنند. بنابراین اگر از نظر اخلاقی یا جسمی آسیب دیدید و بتوانید آن را در دادگاه ثابت کنید، ممکن است بتوانید بازپرداخت مورد نظر خود و همچنین سایر غرامت های مربوطه را دریافت کنید. برای اطلاع از حقوق قانونی خود، بهتر است با یک وکیل تماس بگیرید.

اگر قصد انجام لیپوساکشن را دارید، نه تنها باید خود را از خطرات و عوارض جانبی مرتبط با جراحی آگاه کنید، بلکه باید با پزشک خود قرارداد امضا شده ای نیز داشته باشید، توافقی که کامل باشد و شامل یک بند در مورد بازپرداخت بد لیپوساکشن در صورت بروز عوارض باشد. بوجود امدن. چنین قراردادی باید از هر دو طرف محافظت کند و ممکن است کلید اجتناب از اقدام قانونی باشد.