بازنشر توییت ارشد کاخ سفید مبنی بر تورم و مسائل مربوط به زنجیره تامین “مشکلات بالا”


رونالد کلین ، رئیس کارکنان کاخ سفید ، پنجشنبه بعد از انتشار پست استاد هاروارد که مسائل اقتصادی اصلی ما را به عنوان “مشکلات طبقه بالا” خلاصه می کرد ، به صورت آنلاین مورد انتقاد قرار گرفت.

جیسون فورمن ، استاد سیاست های اقتصادی در هاروارد در ایتنا ، گفت که اگر نرخ بیکاری هنوز 10 درصد باشد ، ایالت با این مسائل روبرو نخواهد شد ، اشاره ای آشکار به اظهارات جروم اچ پاول ، رئیس فدرال رزرو در اوایل سال جاری ، هنگامی که او نرخ بیکاری در ماه ژانویه حول این رقم متغیر بود.

BUTTIGIEG در مورد زنجیره تامین به خاطر “شوخی” نامیده شد

فورمن گفت اگر این نرخ بیکاری همچنان واقعیت داشته باشد ، ایالت “مشکلی بسیار جدی تر” خواهد داشت.

محافظه کاران در رسانه های اجتماعی با بازتوییت کلین درگیر شده اند و ادعا می کنند که در واقع سختی های برخی آمریکایی ها را کاهش می دهد.

تامی پیگوت ، مدیر واکنش سریع در کمیته ملی جمهوری خواهان در توئیتی نوشت: “مبارزه با پرداخت غذا ، سوخت و مسکن به دلیل افزایش قیمت” یک مشکل درجه یک نیست “. بایدن اوضاع را بدتر می کند ، اما استراتژی آنها این است که به جای متوقف کردن خسارت ، سعی در روشن ساختن آمریکایی ها داشته باشند. “

کلین بلافاصله به ایمیلی از فاکس نیوز پاسخ نداد.

رئیس جمهور جو بایدن روز چهارشنبه موافقت کرد که عملیات خود را در بندر لس آنجلس گسترش می دهد ، زیرا قیمت ها همچنان در حال افزایش هستند و کشتی های کانتینری منتظر فرود آمدن در ترافیک هستند که اقتصاد ایالات متحده و خرید تعطیلات را تهدید می کند.

به دلیل اینکه کشتی های کانتینری در بنادر گیر کرده اند و کالاهای تخلیه نشده منتظر کامیون ها هستند ، قیمت ها سر به فلک می کشد که منجر به کمبود انبوه و تاخیر می شود و تورم بیش از حد انتظار را در پی داشته است.

افزایش هزینه ها به دستمزد کارگران کمک می کند ، رشد را متوقف می کند و باعث انتقاد جمهوری خواهان از بایدن و همچنین برنامه مالیاتی ، اقتصادی ، اقلیمی و زیرساختی چند میلیون دلاری وی از طریق مذاکره در کنگره می شود.

فورمن بلافاصله به ایمیلی از فاکس نیوز پاسخ نداد. او یکی از مفسران را شامل می شود که می گوید بیکاری به طور کلی درصد کمی از کل جمعیت را تحت تأثیر قرار می دهد ، در حالی که “تورم را همه متوجه و احساس می کنند”.

فرمن گفت شغل قبلی او تحلیل سیاسی نبود بلکه “قضاوت اجتماعی” او بود.

گزارش برنامه های کاربردی LISKA NEWS

“با این وجود ، بیکاری همیشه به لحاظ سیاسی گران است به طوری که طبق گفته واقعی شما گیج کننده است. سال 2009 برای 140 میلیون نفر با مشاغل که عمدتا با افزایش واقعی واقعی روبه رو بودند ، سال خوبی بود. اما من احساس خوبی نداشتم.”

آسوشیتدپرس به این گزارش کمک کرد

دیدگاهتان را بنویسید