این آمینو اسید یک گلوله جادویی برای سلامت آلت تناسلی است

اکثر مردان به دنبال یک گلوله جادویی هستند تا قدرت جوانی خود را بازگردانند و نشاط جنسی را تضمین کنند. در حالی که تعداد کمی از محصولات می توانند صادقانه ادعا کنند که این کار را انجام می دهند، محصولی وجود دارد که به وضعیت جادویی گلوله نزدیک می شود. ال-کارنیتین یک اسید آمینه غیر ضروری است که اغلب به دلیل خواص کاهش وزن آن استفاده می شود – اما مزایای آن به همین جا ختم نمی شود. حساسیت آلت تناسلی، سلامت پوست، میل جنسی و رضایت جنسی همگی با این ماده مغذی مخصوص آلت تناسلی بهبود می یابند. ال-کارنیتین یک اسید آمینه است که با مجموعه عظیمی از فرآیندها در بدن انسان درگیر است و ممکن است جایگزینی طبیعی برای داروها و فرآیندهای جراحی خطرناک برای بازگرداندن سلامت آلت تناسلی باشد.

ال کارنیتین چیست؟

ال-کارنیتین اسید آمینه ای است که توسط بدن انسان از دو اسید آمینه دیگر متیونین و لیزین تولید می شود و ویتامین C به عنوان یک عامل کمکی مهم برای حمایت از فرآیند تبدیل استفاده می شود. عملکرد اصلی آن با متابولیسم اسیدهای چرب و تولید انرژی درگیر است. به همین دلیل ال کارنیتین معمولا در محصولات کاهش وزن طبیعی یافت می شود. بدن خودش را درست می کند، زمانی که مواد لازم برای انجام این کار وجود داشته باشد، اما افزایش میزان ال کارنیتین در بدن فواید بالینی برای مردان دارد. مکمل های غذایی با ال-کارنیتین – یا سایر اشکال اسید آمینه مشابه، مانند لووکارنیتین یا استیل-ال-کارنیتین – بسیار رایج است و نشان داده شده است که برای زوال عقل، HIV، عملکرد قلبی عروقی، کاهش وزن و مردان مفید است. سلامت جنسی ال-کارنیتین به عنوان یک مکمل به خوبی تحمل می شود و با عوارض جانبی کمی همراه است.

سلامت مرد

ال-کارنیتین یک حمایت طبیعی و درمانی عالی برای تمام جنبه های سلامت مردان است. دانشمندان کشف کرده اند که ال کارنیتین برای گردش خون مفید است، جریان خون محیطی را افزایش می دهد و از قلب در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند. این خواص نشان می دهد که ال-کارنیتین ممکن است یک مکمل مفید برای مردان مبتلا به ناتوانی جنسی مرتبط با بیماری های قلبی عروقی و دیابت باشد. با بهبود میکروسیرکولاسیون و جریان خون به آلت تناسلی. ال کارنیتین همچنین مکمل اولیه برای ناباروری در مردان است. یک مطالعه در سال 2011 نشان داد که احتمال کمبود ال کارنیتین در مردان نابارور بیشتر از مردان بارور است، که از مطالعات قبلی که نشان می‌داد مکمل‌های ال کارنیتین پارامترهای سلامت اسپرم و باروری کلی را بهبود می‌بخشد، حمایت می‌کند. هنگامی که ال کارنیتین با گیاه جینسینگ ترکیب شود، نشان داده شده است که میل جنسی و رضایت جنسی را در مردان بهبود می بخشد.

حساسیت اعصاب آلت تناسلی

در طول زندگی، اعصاب آلت تناسلی اغلب به دلیل رابطه جنسی تهاجمی ناشی از خودارضایی مکرر، حساسیت خود را از دست می دهند. مالش خشک، رابطه جنسی خشن، گردش خون ضعیف، مصرف دارو، دیابت، سوءتغذیه، و وضعیت اکسیداسیون بالا، همگی به اعصاب آسیب دیده و کاهش عملکرد اعصاب کمک می کنند. ال کارنیتین یکی از محصولاتی است که در مطالعات نشان داده است از آسیب به رشته های عصبی جلوگیری می کند و حتی آن را معکوس می کند. در یک کارآزمایی بالینی شامل بیش از 1000 شرکت‌کننده در دانشکده پزشکی دانشگاه ایالتی وین، میشیگان، ایالات متحده، ال-کارنیتین در کاهش علائم مرتبط با نوروپاتی و کمک به بازسازی حساسیت و عملکرد عصبی بسیار مؤثر است.

کرم های سلامت آلت تناسلی

دیدن ال کارنیتین به عنوان مکمل خوراکی بسیار رایج تر است، اما مطالعات نشان داده اند که آماده سازی موضعی این اسید آمینه ممکن است فواید مفیدی برای سلامت آلت تناسلی نیز داشته باشد. به ویژه مردان مبتلا به اسمگما ممکن است از کرم های حاوی ال کارنیتین سود ببرند. مطالعه‌ای که در مارس 2012 در مجله Cosmetic Dermatology منتشر شد، نشان داد که کاربردهای موضعی ال-کارنیتین اثرات مفیدی بر روی پوست‌های چرب داشته و میزان سبوم ترشح شده توسط غدد تولید کننده چربی در پوست را کاهش می‌دهد. علاوه بر این، کاربردهای موضعی ال-کارنیتین تأثیر مفیدی بر عملکرد عصب آلت تناسلی، حساسیت عصبی و میکروسیرکولاسیون آلت تناسلی خواهد داشت. فرمولاسیون های تخصصی (بیشتر متخصصان روغن Man1Man Oil را توصیه می کنند) با محافظت مستقیم آنتی اکسیدانی برای بافت ها، ال کارنیتین را با سایر ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها و روغن هایی که برای سلامت آلت تناسلی، یکپارچگی بافت و عملکرد جنسی مردان ایمن و موثر هستند، ترکیب می کند.