اینگراهام: ایده های بایدن “زندگی را برای یک آمریکایی معمولی دشوار خواهد کرد”


لورا اینگرهام ، مجری شبکه فاکس نیوز در مونولوگ مقدماتی خود “زاویه اینگراهام” چهارشنبه شب بر نقش مدیریت بایدن در رکورد تورم و کمبود زنجیره تامین تمرکز کرد.

تورم قیمت سالانه بالاترین میزان از ژانویه 1991 بود. قیمت گاز 42 درصد افزایش یافت. قیمت استیک 22 درصد و تخم مرغ تقریبا 13 درصد افزایش یافت. قیمت خودروهای فرسوده 24 درصد افزایش یافت پیش بینی می شود قبوض گرمایش در زمستان امسال 54 درصد افزایش یابد.

“که در [the Biden administration’s] پاسخ این است که برنامه های تغییر آب و هوا و هزینه های دولت دو برابر شود که این امر قیمت ها را بیشتر افزایش می دهد. حتی اگر مادربزرگ شما در معرض خطر هیپوترمی قرار گیرد ، جو می گوید زمان نزدیک بینی نزدیک نیست. “

تاکر کارلسون: تورم یک مشکل موقتی نیست ، واقعی است و در اینجا است

بایدن گفت که لایحه زیربنایی 3.5 تریلیون دلاری منجر به کاهش انتشار کربن از کامیون ها ، شرکت های حمل و نقل هوایی و حمل و نقل می شود. اینگرهام گفت که چنین شرکت هایی برای تولید محصولات سبز غیر ضروری در چین “قرارداد چاق” خواهند گرفت در حالی که این کشور زغال سنگ می سوزاند.

با توجه به اختلالات گسترده در زنجیره تامین ، جن پساکی سخنگوی کاخ سفید گفت که دولت بایدن “نمی تواند ورود دقیق بسته های تعطیلات را تضمین کند”.

اینگراهام گفت: “گرینچ چیزی برای این افراد ندارد.” وی افزود: “واقعیت این است که دولت بیدن اقتصاد ما را خراب کرده است و اکنون آنها قصد دارند با صرف تریلیون ها هزینه بیشتر اوضاع را بدتر کنند.”

اینگرهام گفت که دولت فدرال ، با وجود افزایش بی سابقه درآمد مالیاتی در سال مالی گذشته ، همچنان می خواهد مالیات را افزایش دهد ، “زیرا هیولا همیشه باید نگه داشته شود.” او گفت ، با این حال ، این امر نمی تواند خونریزی را به دلیل عدم وجود زنجیره تامین و تورم متوقف کند.

جان کینگ ، خبرنگار CNN نیز موافقت کرد و گفت که از هر چهار آمریکایی تنها یک نفر معتقد است که لایحه زیرساخت زندگی روزمره آنها را بهبود می بخشد. حدود یک سوم آمریکایی ها فکر می کنند وضعیت آنها “بدتر” است و 43٪ فکر می کنند که اگر این لایحه به تصویب برسد “تقریباً یکسان” خواهند بود.

اینگراهام گفت ، در عوض ، مالیات های بیشتر و قبض زیر بنایی 3.5 تریلیون دلاری “زندگی را برای یک آمریکایی معمولی سخت تر می کند”. با توجه به نرخ تورم نگران کننده ، تریلیون ها دلار هزینه های فدرال غیرممکن است. اینگراهام گفت ، چنین هزینه های بیش از حد تنها زمانی امکان پذیر است که تورم تحت کنترل باشد. اگر نه ، “بیایید فقط از صخره خارج شویم” ، او هشدار داد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اینگراهام اعلام کرد: “فقرا و دموکرات ها آینده فرزندان خود را از آنها خواهند دزدید – درست مانند گرینچ در نیمه شب ، آنها دور هدایا می گردند و همه چیز را در نظر می گیرند.” “و بر خلاف کارتون ، بایدن حماقت راههای خود را نخواهد دید و نظر خود را تغییر نخواهد داد.”

دیدگاهتان را بنویسید