ایمیل های جان گرودن: NFL خواستار این است که یافته ها در تحقیقات واشنگتن منتشر شود


وکلای چند نفر از طرفداران تیم فوتبال واشنگتن که سازمان را به نقض محل کار متهم کرده اند از NFL خواسته اند تا یافته های تحقیقات حق رای خود را منتشر کند.

لیزا بنکس و دبرا کاتز سه شنبه ، چند ساعت پس از استعفای جان گرودن ، مربی لاس وگاس رایدرز ، بیانیه مشترکی صادر کردند ، زیرا ایمیل ها نشان می داد که به چندین نفر ، از جمله بروس آلن ، رئیس جمهور سابق واشنگتن ، پیام های زن ستیزانه و همجنس گرایانه ارسال شده است.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

جان گرودن ، سرمربی لاس وگاس رایدرز ، در نیمه اول یک بازی فوتبال NFL مقابل شیکاگو بررز ، روز یکشنبه 10 اکتبر 2021 ، در لاس وگاس با هدفون صحبت می کند.
(AP Photo / Rick Scuteri)

به نوشته نیویورک تایمز ، ایمیل های گرودن به آلن و دیگران حاوی “عکس هایی از زنانی است که فقط لباس زیر پوشیده اند ، از جمله یک عکس از دو تشویق کننده از واشنگتن”.

“واقعاً شگفت آور است که پس از یک تحقیق 10 ماهه NFL شامل صدها شاهد و 650،000 سند مربوط به فرهنگ دیرینه آزار و اذیت و آزار تیم فوتبال واشنگتن ، تنها فردی که مسئول این کار بوده و شغل خود را از دست داده مربیگری مهاجمان لاس وگاس است. “، در این بیانیه آمده است.

“اگر NFL انتشار این ایمیل های توهین آمیز از جان گرودن را که در جریان تحقیقات تیم فوتبال واشنگتن به دست آورده مناسب می داند ، باید یافته های مربوط به هدف واقعی این تحقیقات را نیز منتشر کند. مشتریان ما و عموم مردم مستحق شفافیت هستند و اگر نه ، NFL و راجر گودل باید توضیح دهند که چرا آنها قصد دارند از تیم فوتبال واشنگتن و مالک دن اسنایدر به هر قیمتی محافظت کنند. “

مارک مالک RAIDERS DAVIS نظر JON GRUDEN را رد می کند: NFL “همه پاسخ ها” را دارد

جان گرودن ، سرمربی لاس وگاس ریدرز قبل از بازی فوتبال NFL مقابل لس آنجلس چارجرز ، 17 دسامبر 2020 در لاس وگاس ، کلاه اوکلند ریدرز را بر سر می گذارد.

جان گرودن ، سرمربی لاس وگاس ریدرز قبل از بازی فوتبال NFL مقابل لس آنجلس چارجرز ، 17 دسامبر 2020 در لاس وگاس ، کلاه اوکلند ریدرز را بر سر می گذارد.
(عکس AP / ایزاک برکن)

ملانی کوبورن ، یکی از حامیان سابق واشنگتن ، طوماری را آغاز کرد که از راجر گودیل ، کمیسر NFL خواست تا یافته های تحقیقات این سازمان را منتشر کند.

کوبورن می نویسد: “NFL باید به درستی عمل کند و یک تحقیق عمومی در مورد سوء استفاده جنسی WFT انجام دهد و دان اسنایدر را مسئول سابقه آزار جنسی سریالی در سازمان خود اعلام کند.”

در سال 2018 ، نیویورک تایمز گزارش داد که برخی از تشویق کنندگان مجبور شدند در عکاسی تقویم در کاستاریکا در سال 2013 ژست برهنه بگیرند و به عنوان همراه همراه شوند. با این حال ، پس از گزارش روزنامه ، آنها مجبور شدند تاپ بالاتور ژست بگیرند و رنگ بدن بپوشند. تقریباً عکسهای برهنه هرگز پست نشدند ، اما عکسها در آخرین گزارش از روز دوشنبه ظاهر شدند.

کوبورن به NPR گفت که او در یک تیراندازی سالم شرکت نکرده است ، اما با تشویق کنندگان در تماس بوده است.

کوبورن می گوید: “همه آسیب دیده اند. این فقط شواهدی است که باعث نگرانی بیشتر می شود زیرا محتواهای بسیار خصوصی و خطرناک نه تنها در بین تیم ما ، بلکه ظاهراً در سراسر NFL نیز در حال پخش بود. بنابراین 24 ساعت ، حداقل ، احساسی بود.”

طرفداران سابق واشنگتن این حق رای را به نقض محل کار متهم کرده اند.

طرفداران سابق واشنگتن این حق رای را به نقض محل کار متهم کرده اند.
(عکس: پاتریک اسمیت / گتی ایماژ)

برایان مک کارتی ، نایب رئیس ارتباطات NFL به NPR گفت که لیگ هیچ برنامه ای برای انتشار ایمیل در مورد تحقیقات ندارد.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وی گفت: “ما در این فرایند هیچ ایمیلی ارسال نکرده ایم و قصد نداریم این کار را انجام دهیم.”

دیدگاهتان را بنویسید