ایران مقابل لهستان بازی درخشانی انجام دادساعت: 23:29
تاریخ انتشار: 1401/04/15
کد خبر: 1881504

کادر فنی تیم ملی والیبال کشورمان امشب (چهارشنبه شب 24 تیرماه) تماشاگران ویژه دیدار صربستان و اسلوونی خواهند بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در چارچوب هفته سوم لیگ ملت های والیبال، دو تیم صربستان و اسلوونی از ساعت 22:30 امشب به وقت تهران در ورزشگاه ارگو آرنا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی ایران و علیرضا طلوکیان دستیارش پس از پایان تمرین امروز تیم ملی در هتل حاضر شدند و بلافاصله برای تماشای بازی دو تیم راهی سالن مسابقات شدند.

این در حالی است که حسین خوریانی آنالیزور تیم ملی والیبال کشورمان در این رقابت ها در سالن مسابقات حضور دارد و حریفان ایرانی حاضر در این رقابت ها را آنالیز می کند.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت 19:30 روز جمعه در هفته سوم لیگ ملت ها به مصاف اسلوونی می رود و روز شنبه همزمان در دیدار پایانی هفته سوم مرحله مقدماتی به مصاف صربستان می رود.
لیگ ملل 2022; تمرین تیم ملی در سالن دوم ارگو

تیم ملی والیبال ایران پس از شکست 3 بر 2 لهستان در نخستین روز از هفته سوم، فردا (پنجشنبه 25 تیرماه) از ساعت 16:30 در دهمین بازی خود در این مسابقات به مصاف ایتالیا می رود.

ایتالیا به عنوان میزبان در مرحله پایانی لیگ ملت ها صعود قطعی به این مرحله را قطعی می کند، اما تیم ملی والیبال ایران اگر بخواهد به جمع 8 تیم مرحله نهایی بپیوندد باید در بازی فردا پیروز شود.

طبق برنامه، ملی پوشان صبح امروز استراحت کردند و مانند بازی با لهستان، دریافت کنندگان و لیبروها جلسه آنالیز داشتند.

عصر ورزشکاران در سالن شماره دو ورزشگاه ارگو آرنا تمرین کردند. اما با تصمیم بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران، میلاد عبادی پور، امین اسماعیل نژاد، محمد طاهر وادی، امیرحسین اسفندیار، امیرحسین توخته و محمدرضا حضرت پور تمرینات وزنه برداری را انجام دادند و سایر ملی پوشان با توپ بازی کردند. تمرین کردن


لیگ ملل 2022; جورزی: ​​تیم ایران مقابل لهستان عالی بازی کرد، در هفته سوم از زایتسف و روسو استفاده خواهیم کرد

فردیناندو دی جورجی پیش از دیدار مقابل تیم ملی والیبال ایران گفت: فکر می کنم بازی بسیار خوبی در پیش داریم. چون ایران و ایتالیا هر دو تیم هنگام بازی حملات متفاوت و نگرش خوبی دارند و هر دو تیم خوب هستند.

بازی سختی با ایران داریم، گفت: بازی سختی برای ما و ایران است. بازی قبلی ایران خیلی خیلی خوب بود و ایران مقابل لهستان عالی بازی کرد. این مسابقه ای بود که بیش از دو ساعت و نیم به طول انجامید.

سرمربی تیم والیبال ایتالیا تصریح کرد: آماده هستیم. سعی می کنیم مقابل ایران به بهترین شکل ممکن والیبال بازی کنیم. برای اطمینان از صعود ما به دور نهایی. مهم این است که ایتالیا در بین هشت تیم بالای جدول قرار دارد. از طرفی اگر بخواهیم به خوبی برای دور پایانی آماده شویم، بازی با ایران برای ما مهم است.

جورجی در مورد هفته های اول و دوم لیگ ملت ها گفت: تا اینجا مسابقات خوبی برگزار شده است. هفته اول مسابقات تجربه خوبی برای تیم ایتالیا بود. ما از تیمی متفاوت با بازیکنان جوان سود بردیم و تنها در یک بازی مقابل فرانسه شکست خوردیم. ولی در کل هفته خوبی بود

وی ادامه داد: در هفته دوم در فیلیپین با همین تیم جوان بازی کردیم و اکنون فقط زایتسف و روسو به تیم اضافه شده اند. ما در تلاش هستیم تا تیم خود را آماده کنیم زیرا این موضوع در هفته پایانی بسیار مهم است.

تیم ملی والیبال ایران پس از شکست 3 بر 2 لهستان در نخستین روز از هفته سوم، فردا (پنجشنبه 25 تیرماه) از ساعت 16:30 در دهمین بازی خود در این مسابقات به مصاف ایتالیا می رود.

انتهای پیام/