ایران در سایه خورشید حضور کاروان های خادمان شاهنشاهی در 2000 نقطه کشورساعت: 19:04
تاریخ انتشار: 1401/03/16
کد خبر: 1844038

در این دهه کرامت، 65 زائر در سایه خورشید با اجرای 11 هزار رویداد، ایران اسلامی را با بوی ملکوتی معطر می کنند تا همه عاشقان حضرت رضا (ع) از بهشت ​​دور شوند. حرم حضرت رضا (ع) مشهد از راه دور زائر این ورودی باشید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش آستون نیوز، به مناسبت دهه کرامت نشست خبری زیر کاروان خورشید در تهران برگزار شد و جزئیات آن تشریح شد.

در حال ایجاد یک جریان زیارتی در سراسر کشور است
مدیرعامل مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی در این نشست گفت: کاروان های زیر سایه خورشید به منظور پیوند امت با امام رضا (ع) و برای همه دوستداران آن حضرت فرصتی برای راه دور امام رئوف برنامه ریزی شده است. زیارت.” مضتبی مختاری افزود: جشن های زیر سایه خورشید سعی در ایجاد هجوم زائران در سراسر کشور و ارتباط با امام رئوف دارد، سرودهایی که زائران در حرم گوش می دهند برای علاقه مندان زمزمه می کند وسط آن پلی بود برای ایجاد وحدت. ، و عاشقان امام رضا (ع) مورد استقبال خادمان موحد و نبوی از زائران زیر آفتاب قرار گرفتند.

به 2000 مقصد در ایران سفر کنید
مدیرعامل مؤسسه جوانان آستان خدز رضوی با اشاره به آمار کاروان های امسال گفت: 65 کاروان طی 11 روز با 40 فعالیت مختلف به نزدیک به 2000 مقصد در سراسر کشور سفر می کنند. 11000 رویداد توسط کارکنان اداره می شود. .

مردم به جاهایی می روند که زیارت کم است
وی بیان کرد: تلاش می کنیم به بیمارستان ها، آسایشگاه ها، زندان ها، مناطق مرزی و مکان هایی که ساکنین آن مانند نظامی، علمی، آموزشی، حوزه علمیه، کشتی های جنگی و وجودی هستند برسیم. در میان ایلات و گونه های عشایری مناطق دور افتاده و صعب العبور.

کمک به آزادی زندانیان و آزادی دهها محکوم به اعدام
مختاری با اشاره به برخی از فعالیت های کاروان زیر سایه خورشید گفت: مهمترین اتفاق این زائران ایجاد فضای زیارتی در سراسر کشور و همچنین واسطه گری برای آزادسازی سایر فعالیت های خادمان امام رضا(ع) است. جمع آوری کمک های مالی برای زندانیان، تهیه غذا برای بی خانمان ها، توزیع بسته های زندگی، جهیزیه و سایر فعالیت ها از جمله اعدام بسیاری از زندانیان اعدام شده و بازگرداندن آنها به زندگی.
وی با بیان اینکه معجزات زیادی در بین زائران خورشید رخ می دهد، بیان کرد: معجزات امام رضا(ع) به شفای بیماران خلاصه نمی شود و در بین این زائران می توان حوادث و برکات بسیاری از امام رئوف را مشاهده کرد که قطعاً طبق برخی مشاهدات، جزئیات این معجزات را صحیح نمی دانیم.

گسترش عملیات کاروان ها پس از هتک حرمت اخیر
مدیرعامل مؤسسه جوانان آستان قدس رضوی همچنین گفت: امسال تحت تأثیر هتک حرمت حرم مطهر امام رضا (ع) تلاش می کنیم تا فعالیت های گسترده تری را انجام دهیم و با شعار خورشید در … سایه ایران “در نقاط مختلف کشور. به امام هشتم (ع) عشق و ارادت مردم ایران را نشان دهیم.

پایان پیام/