ایرانی ها ترجیح می دهند یکی از خودشان سرمربی تیم ملی شود/ تغییر اسکوچیچ می تواند به نتیجه ایران لطمه بزندساعت: 08:25
تاریخ انتشار: 05/02/1401
کد خبر: 1885022

سرمربی کروات سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ایرانی ها با سیرکی که در مورد دراگان اسکوچیچ به راه انداختند به نفع خود برگشتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا؛ میروسلاو بلایویچ، سرمربی سابق کرواسی تیم ملی فوتبال کشورمان طی گفتگویی درباره حفظ دراگان اسکوچیچ گفت: همچنان پیگیر وضعیت تیم ملی ایران هستم و خوشحالم که تصمیم گرفتند اسکوچیچ را به جای او نگه دارند. در تیم ملی. با این حال، می ترسم با این سیرکی که درباره او راه اندازی کردند، هیچ لطفی به خود نکرده باشند.

گفت: فکر می کنم نتیجه آنها را به خطر می اندازد. مراکش هم همین اشتباه را می کند. کجا میری بی گناه؟ تغییر مربی که باعث جام جهانی شد؟! حالا فهمیدم که آنها ترجیح می دهند یکی از خودشان را استخدام کنند. من اغلب در این موقعیت ها بوده ام، اما اینطوری کار نمی کند.

بلاژویچ درباره روزهای حضورش در فوتبال ایران گفت: جمعیت آنقدر مرا پذیرفتند که بعد از بازی ها مرا چند متری به هوا پرتاب کردند. دوستم زیداک که یک بار به دیدن من آمده بود، نتوانست صحنه را ببیند. با ترس روی زمین نشست و گفت: بس کن چیرو را بکش. او به وضوح می ترسید کسی را از دست بدهد که بتواند آنچه می خواهد درباره او بنویسد. با این حال از همه چیز لذت بردم.

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران اظهار داشت: همیشه اگر باعث می شد ایران را ترک کنم مرا می بوسیدند و واقعاً مرا می کشتند تا این بیماری جدید (کرونا) ظاهر شود. بعد از بازی همه هواداران از روی سکوها به سمت زمین دویدند و شروع به بوسیدن من کردند!

این مربی باسابقه کروات در نهایت گفت: از گرما گله می کنی، اما وقتی در هوای گرم شن های کویر ایران را قورت دادم، گفتی چرا چیرو رفت تا راحت پول دربیاورد، درست است؛ پول گرفتم. اما آسان نبود

انتهای پیام/