ایده های کسب و کار اینترنتی خانگی – 5 گام مهم برای راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی

هنگام شروع جستجوی ایده های کسب و کار خانگی اینترنتی، باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

با خواندن مقالات و تماشای ویدیوهای بازاریابی آنلاین، مطمئن هستم که از اینکه چگونه اینترنت به سریع ترین مدل کسب و کار در تاریخ تبدیل شده است که افراد زیادی را میلیونر می کند، هیجان زده شده اید.

هنگام ورود به دنیای بازاریابی اینترنتی باید به یاد داشته باشید که صاحب یک کسب و کار هستید. قبل از شروع کسب و کار اینترنتی خود باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

پیدا کردن جایگاه خود – هرکسی که برای هر زمان در اینترنت باشد، به زودی اهمیت ایجاد یک جایگاه را درک می کند. یک طاقچه را می توان به عنوان یک بخش بسیار هدفمند از یک بازار تعریف کرد.

بگذارید مثالی برای شما بزنم: شخصی برای کاهش وزن در گوگل جستجو می‌کند و به ۷۵،۲۰۰،۰۰۰ مرجع می‌رسد. برای کمک به محدود کردن جستجوی آنها به نیاز دقیق خود، او می تواند کلمه “تمرینات چربی سوزی” (34100 مرجع)، “برنامه های ورزشی کاهش وزن” یا “مکمل های کاهش وزن” را در موتور جستجو تایپ کند.

برای اینکه شخص دقیقاً آنچه را که می خواهد پیدا کند، باید نتیجه خواسته خود را تایپ کند.

بنابراین برای پیدا کردن یا توسعه یک جایگاه، باید نتیجه دلخواه مخاطبان خود را تا حد امکان نزدیک به محصول یا خدماتی که ارائه می‌دهید، هدف قرار دهید.

کسانی که تازه وارد بازاریابی اینترنتی شده‌اند، شروع کردن از جایی که برایشان جالب‌تر است، مهم است. به اطراف خانه خود نگاهی بیندازید و ببینید در طول سال ها چه چیزی جمع آوری کرده اید. قفسه کتاب یا حتی اشتراک مجلات خود را بررسی کنید و در مورد علاقه خود به صفر خواهید رسید. بودجه – به هر قیمتی شده سعی کنید فقط برای اینکه سریع ثروتمند شوید، خراب نشوید. مطمئن شوید که تمام هزینه های خود و میزان درآمد خود را در هر ماه پیگیری کنید. قبل از شروع هر کسب و کاری مطمئن شوید که می توانید از نظر مالی برای یک دوره 6 تا 18 ماهه دوام بیاورید. اکثر کسب و کارها حدود 18 ماه طول می کشند تا واقعاً از روی زمین کار کنند و شروع به بازگشت سود از سرمایه گذاری در زمان و پول خود کنند.

ردیابی هزینه‌هایتان باعث می‌شود در زمان مالیات از سردردهای زیادی خلاص شوید. اگر هزینه های مرتبط با کسب و کار خود دارید، می توانید از این هزینه ها برای کاهش میزان هزینه های مالیاتی که باید در پایان سال پرداخت کنید، استفاده کنید.

مالیات و حمایت قانونی – خوب، من می خواهم به شما هشدار بدهم، من یک حرفه ای حقوقی یا مالیاتی نیستم و در تلویزیون بازی نمی کنم. حالا که به این نتیجه رسیدم، اجازه دهید در مورد آنچه می دانم به شما بگویم.

از دارایی های خود محافظت کنید! لطفا برای محافظت از خود به این تماس توجه کنید. اگر این کار را نکنید، زمانی که فردی بی‌وجدان تصمیم می‌گیرد که روش منصفانه کسب‌وکارتان را دوست ندارد، در دنیایی پر از دردسر خواهید دید.

وقتی صحبت از توسعه و حمایت از کسب و کار شما می شود، بهترین دوستان خود را وکیل و حساب کنید. باور کنید این شما را از بسیاری از نگرانی های آخر شب نجات می دهد.

در واقع دوست من خوزه اکونومیست می گوید: “شما باید به وکیل و حسابدار خود قبل از پیشخدمت انعام دهید زیرا آنها بیشترین صرفه جویی در پول را برای شما دارند.”

موافقم که حسابدارتان به شما نشان می‌دهد که چگونه به طور قانونی برای حفظ پولی که به سختی به دست آورده‌اید کوتاه بیایید و وکیلتان به شما نشان خواهد داد که چگونه از آن محافظت کنید.

توسعه وب سایت(های) شما – این را کوتاه و مختصر می نویسم زیرا در مقاله بعدی به جزئیات این مؤلفه مهم کسب و کار اینترنتی شما خواهم پرداخت. هنگام توسعه وب سایت برای کسب و کار خود، چندین گزینه دارید.

یادگیری HTML – این به شدت توصیه می شود زیرا زمانی که می خواهید تغییری ایجاد کنید، لازم نیست منتظر انجام این کار توسط مدیر وب سایت خود باشید.

برای توسعه سایت های خود چندین گزینه وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

کلاس کالج جامعه در HTML

برای درس های HTML در یوتیوب جستجو کنید

یک برنامه ایجاد صفحه وب بخرید

استخدام یک مدیر وب سایت – با جستجو در وب سایت هایی مانند Elance.com، می توانید یک مدیر وب سایت را با هزینه کمی از جیب خود استخدام کنید.

طرح بازاریابی – چگونه می خواهید به بازاریابی خود نزدیک شوید؟ با این همه انتخاب نمی توانید اشتباه کنید؟ توصیه من این است که یکی را انتخاب کنید و واقعاً در آن خوب باشید. فهرست زیر به هیچ وجه جامع نیست:

Affiliate Driven – محصولی بسازید که بتوان آن را به دیگران فروخت و به آنها اجازه داد تا محصول را نیز بازاریابی کنند و به آنها برای فروش های انجام شده پورسانت بدهند.

بازاریابی ویروسی – می توانید محصولی مانند کتاب الکترونیکی ایجاد کنید تا آن را در اختیار دیگران قرار دهید تا آزادانه توزیع کنند. این کتاب الکترونیکی خاص باید دارای پیوندهایی باشد که ترافیک را به وب سایت شما بازگرداند تا فرصت های بیشتری برای فروش محصول شما فراهم شود.