ایجاد یک آمریکا فعال با هم


گروهی در حال انجام تای چی در یک پارک هستند

فعالیت بدنی منظم یکی از مهمترین کارهایی است که افراد می توانند برای حفظ سلامتی خود انجام دهند. فعالیت می تواند بلافاصله به افراد کمک کند بعد از هر جلسه فعالیت احساس بهتری داشته باشند و فعالیت بدنی منظم می تواند خطر بسیاری از بیماری های مزمن و مرگ زودرس را کاهش دهد.

اگرچه فواید فعالیت بدنی به خوبی شناخته شده است ، اما بسیاری از افراد به میزان توصیه شده فعالیت بدنی انجام نمی دهند. افراد کم درآمد در مقابل افراد با درآمد بیشتر ، سیاهپوستان یا آمریکای لاتین در مقابل سفیدپوستان غیر اسپانیایی ، و ساکنان روستایی در مقایسه با مناطق شهری ، فعالیت بدنی پایینی دارند. ما می دانیم که نابرابری های سیستمیک در فرصت های فعالیت بدنی وجود دارد که به این تفاوت ها کمک می کندبه

در پاسخ به سطح پایین فعالیت بدنی در ایالات متحده و مزایای زیاد فعالیت بدنی ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در ژانویه 2020 راه اندازی شد. افراد فعال ، ملتی سالم، یک تلاش سراسری برای کمک به 27 میلیون آمریکایی تا سال 2027 فعال تر شدن جسمانی. این ابتکار از دسترسی عادلانه و فراگیر به فرصت های فعالیت بدنی برای همه افراد بدون در نظر گرفتن سن ، نژاد ، تحصیلات ، وضعیت اقتصادی اجتماعی ، ناتوانی ، گرایش جنسی یا موقعیت جغرافیایی حمایت می کند.

چگونه سطح فعالیت بدنی خود را در ایالات متحده افزایش دهیم؟

تخته ای با هفت تیر که متناوباً به چپ و راست اشاره می کنندافراد فعال ، یک ملت سالم یک رویکرد جامع مبتنی بر شواهد برای بهبود فعالیت بدنی با ارتقاء در سطح محلی ، قبیله ای ، ایالتی و ملی ارائه می دهد. استراتژی هایی که کار می کنند با همکاری سایر آژانس های فدرال و سازمان های ملی (شکل را ببینید). هر استراتژی افراد فعال ، ملت سالم را می توان طوری طراحی کرد که از دسترسی عادلانه و فراگیر به فرصت های فعالیت بدنی پشتیبانی کند. جوامع می توانند استراتژی هایی را برای افزایش فعالیت بدنی متناسب با بافت محلی خود ، از جمله نیازها و خواسته های اعضای جامعه و منابع جامعه انتخاب کنند.

چگونه درگیر شوم؟

همه افراد در افزایش فعالیت بدنی نقش دارند – افراد ، سازمانها و قهرمانان جامعه. با پیوستن به افراد فعال ، ملت سالم ، شما و / یا سازمان شما بخشی از یک ابتکار ملی می شوید و می توانید به افزایش فعالیت بدنی در ایالات متحده ، کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی ، ایجاد محله های قابل پیاده روی ، حمایت از اقتصادهای محلی ، رسیدگی به برابری سلامت و بهبود سلامت کمک کنید. برای افراد ، خانواده ها و جوامع شما.

عضویت آسان است! از افراد فعال ، ملت سالم دیدن کنید به وب سایت بپیوندید و روی دسته مناسب کلیک کنید: افراد تأثیرگذار ، سازمانها یا قهرمانان جامعه. آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا طرفدار شوید. مزایای زیادی دارد ، از جمله:

  • دسترسی به منابع و اطلاعات را از طریق خبرنامه ماهانه افراد فعال ، ملت سالم دریافت کنید.
  • دریافت نشان های وب سایت ، پیام های رسانه های اجتماعی و سایر منابع برای انتشار اطلاعات در مورد کار خود و حمایت شما از ابتکار.
  • ارتباط با شبکه ای از افراد ، سازمان ها و قهرمانان که از افراد فعال ، یک ملت سالم در سطح ملی ، قبیله ای ، ایالتی و محلی حمایت می کنند.

چه می توانم بکنم؟

حامیان برای حمایت از افراد فعال ، یک ملت سالم و شما نیز اقدام کرده اند! در اینجا چند نمونه از کارهایی که سایر حامیان انجام داده اند و راه هایی که می توانید در آن مشارکت داشته باشید آورده شده است:

  • افراد تأثیرگذار ، سازمان ها و قهرمانان ، #Pepole فعال را در رسانه های اجتماعی ارسال کردند. یاد بگیرید که چگونه می توانید کلمه را گسترش دهیدبه
  • این انجمن دولتهای Maricopa اولین اعلامیه را برای افراد فعال تصویب کرد ، یک ملت سالم که متعهد به حمل و نقل فعال و افزایش فعالیت بدنی در جامعه خود بود. میتونی دانلود کنی پیشنهاد اعلامیه و با یک مقام منتخب همکاری کنید تا او را در جامعه خود تغییر دهید!
  • بخش تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی CDC در حال حاضر به 61 گیرنده در کشورها و جوامع سراسر کشور کمک مالی می کند فعالیتهای یک مسیر دوستانه به مقاصد روزمره، بر اساس یک استراتژی مبتنی بر شواهد برای افزایش فعالیت بدنی توصیه شده توسط گروه کاری خدمات پیشگیرانه جامعه ایالات متحده. پروژه ها بین جوامع متفاوت است و ممکن است شامل مسیرهایی مانند پیاده روها ، مسیرها ، مسیرهای دوچرخه سواری و حمل و نقل عمومی به مقاصدی مانند خانه ، مراقبت های اولیه و آموزش ، مدارس ، محل کار ، پارک ها یا مراکز تفریحی باشد. بررسی برای a جامعه تأمین شده جایی که شما زندگی می کنید و درگیر می شوید!
  • شبکه تحقیق و ارزیابی سیاست های فعالیت بدنی (PAPREN) یک شبکه با بودجه CDC است که شرکای مختلف را گرد هم می آورد تا محیطی را افزایش دهد که فعالیت بدنی را افزایش می دهد. PAPREN شریک تحقیقاتی کلیدی ابتکار CDC Active People ، Healthy Nation است ، که همکاری بین بخشی را تسهیل می کند و شواهد و ابزارهایی را ارائه می دهد که کشورها و جوامع می توانند از آنها برای اجرای رویکردهای سیاست برای ارتقاء فعالیت بدنی استفاده کنند. اطلاعات بیشتر در مورد PAPREN در یک نگاه یا بازدید کنید وب سایت PAPREN برای پیوستن به این شبکه از محققان ، برنامه ریزان ، مهندسان ، سیاست گذاران ، مدیران فضای سبز ، متخصصان سلامت ، متخصصان فعالیت بدنی و تناسب اندام و دیگران.

چگونه می توان از شاخص آمادگی جسمانی آمریکا در ارتباط با افراد فعال ، یک ملت سالم استفاده کرد؟

ابزارهایی مانند American Fitness Index ارائه اطلاعاتی که تصمیم گیران و شرکا می توانند از آنها برای توسعه برنامه هایی برای بهبود فعالیت بدنی در جوامع خود استفاده کنندبه انجمن ها ممکن است داده ها را مرور و به اشتراک بگذارند و آنها فرایند مشارکت عادلانه جامعه را طی می کنند تا تعیین کنند که کجا تلاش خود را هدایت کنند. هنگامی که آنها درک کردند و تعیین کردند که در کجا می خواهند کار کنند ، اجتماعات می توانند به نفع افراد فعال ، یک ملت سالم ، باشد استراتژی هایی که کار می کنند تمرکز بر اقداماتی که می خواهند برای افزایش شیوه زندگی فعال انجام دهند ، محدود شود.

منابع

  • Fulton JE ، Buchner DM ، Carlson SA و همکاران افراد فعال CDC ، ملت سالمSM: ایجاد یک آمریکا فعال ، با هم مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2018؛ 15 (7): 469-473. doi: 10.1123 / jpah.2018-0249
  • Schmid TL ، Fulton JE ، McMahon JM ، Devlin HM ، Rose KM ، Petersen R. پیاده سازی استراتژی های فعالیت بدنی که کار می کند: افراد فعال ، یک ملت سالمSMبه مجله فعالیت بدنی و سلامت. 2021 ؛ 18 (4): 352-356. doi: 10.1123 / jpah.2020-0656

سلب مسئولیت: یافته ها و نتیجه گیری های این گزارش متعلق به نویسنده است و لزوماً نشان دهنده موضع رسمی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیست.

نویسندگان:

کن رز،، MPA ، مدیر شعبه ، واحد فعالیت بدنی و سلامت ، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی،، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

امیلی اوسری ، اپیدمیولوژیست،، حوزه فعالیت بدنی و سلامتی،، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی،، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری؛ LCDR ، خدمات بهداشت عمومی ایالات متحده

کیتلین گراف ، MSW ، MPH ، هماهنگ کننده برنامه ، مشاوره McKing/حوزه فعالیت بدنی و سلامتی،، گروه تغذیه ، فعالیت بدنی و چاقی،، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

فیس بوک: CDCEatWellBeActive

توییتر: CDC_DNPAO

#افراد فعالدیدگاهتان را بنویسید