ایجاد حکومت مدرسه یکی از کارهای بزرگ شهیدان راجه و باهنر بود/ زندگی این شهدا فصلی عالی در صفحات نظام است.ساعت: 11:20
تاریخ انتشار: 1301/06/06
کد خبر: 1893198

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان:

حسین انظام شعاع گفت: دولت شهید راجع و باهنر مدرسه ای است برای محرومیت زدایی و رفع بی عدالتی.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به نقل از آرمان; حسین انظام شعاع ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت هشتم شهریور، شهدای رجایی، باهنر و روز شهدای دولت اظهار داشت: نهضت و انقلاب اسلامی ما تداوم نهضت امام حسین علیه السلام است. عاشورا و کربلا و تداوم این انقلاب، این راه اهل بیت علیهم السلام و مقدمات ظهور حضرت حجت (عج) است.رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان ادامه داد: شهدای ما و انقلاب اسلامی نیز شهدای کربلا هستند و مانند شهدای کربلا به شهادت رسیدند، در راه اسلام ناب به شهادت رسیدند. احیای مکتب اهل بیت علیهم السلام و اسلام.

وی با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر در راه اسلام حقیقی و احیای اندیشه و اندیشه اسلامی و احیای مکتب اهل بیت به شهادت رسیدند، گفت: این دو شهید الگو و الگو شدند. برای جامعه اسلامی، مردم و به ویژه دولتمردان ما.

انجمن شعاع بیان کرد: در منظر دینی و اسلامی و در مکتب اهل بیت(ع) آنچه که بت ها را مشخص می کند روحیه و سیره شهدا و روحیه انقلابی گری، معنویت، ساده زیستی، تحمل رنج است. ، سختی. و خشونت، انجام وظیفه، روح شهیدان رجعی و باهنر حاوی امر الهی و دینی بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان افزود: کار بزرگی که شهیدان راجع و بانر انجام دادند این است که برای محرومیت زدایی و رفع بی عدالتی مدرسه ای تشکیل دادند و زندگی شهیدان راجع و بهنر فصل درخشانی است. جمهوری اسلامی در صفحات نظام مقدس است.

وی با اشاره به مطالب فوق تصریح کرد: بسیاری از مشکلاتی که می بینیم به دلیل دوری از این رویه است و یکی از دیدگاه هایی که شهید باهنر و راجه دارند این است که نگاهشان به غرب است و آمریکا ندارند.

انجمن شعاع گفت: شهید باهنر که کرمانی است حق بیشتری برای کرمانی ها دارد و باید برای معرفی این شخصیت والا تلاش کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با بیان اینکه شورا و اصحاب رسانه برای معرفی شهید بهنار مسئولیت دارند، گفت: در مراسم مرکزی گرامیداشت سالگرد شهادت شهید بهنار، گل های یادبود وی بر مزار شهید بهار نثار شد. ابوشهید بهنار در گلزار شهدای کرمان ساعت هشت صبح دوشنبه با سخنرانی نماینده ولی فقیه در استان کرمان.

وی با بیان اینکه یادواره شهدای راجه و باهنر در تمامی مساجد برگزار می شود گفت: روز سه شنبه ساعت هشت شب یادواره شهدای دولت در مسجد امام جمعه برگزار می شود. خطبه حجت الاسلام شیخ بهایی در خیابان مهدیه حسین علیه السلام. .

انجمن شعاع تصریح کرد: ورزش صبحگاهی با حضور ورزشکاران کرمانی با سخنرانی معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمان روز پنجشنبه در پارک جنگلی شهید باهنر برگزار می شود.

رئیس شورای هماهنگی ترویج اسلامی استان کرمان مسابقه کتابخوانی را از دیگر برنامه ها دانست و خاطرنشان کرد: برنامه های دیگری از جمله برگزاری مراسم بزرگداشت شهید باهنر در تمامی ادارات و تجلیل از کارمندان نمونه تدارک دیده شده است.

انتهای پیام/