اوکراین تیم قابل احترامی است/ این پتانسیل کامل ایران نیستساعت: 23:36
تاریخ انتشار: 1301/05/25
کد خبر: 1890472

کاپیتان تیم ملی والیبال گفت: اوکراین تیم قابل احترامی است چرا که تا آخرین لحظه دیدار تدارکاتی مقابل ایران به نظر می رسید جنگنده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، میلاد عبادی پور پس از شکست 3 بر یک تیم ملی والیبال ایران مقابل اوکراین در دیداری دوستانه گفت: بازی بدی نبود. ما برای این بازی حدود 5 ساعت در راه بودیم و کمی خسته شدیم اما باز هم بازی خوبی است.

وی ادامه داد: با اینکه نتیجه را از دست دادیم اما از خود و عملکرد خود راضی هستیم. اولین بار بود که در این سالن بازی می کردیم و خسته هم بودیم. با وجود این شرایط بازی خوبی انجام دادیم و کم کم برای حضور در جام واگنر آماده می شویم.

برنده تیم ملی والیبال ایران درباره شرایط تیم اوکراین گفت: اوکراین تیم شریفی است و تا آخرین لحظه می جنگند. با چنین شرایطی همه تیم ها کار را برای حریفان سخت می کنند. امروز از هر چه در توان داشتیم استفاده کردیم اما این نقطه قوت اصلی تیم ایران نیست. منظور از ورزش همین است. گاهی می‌بریم و گاهی می‌بازیم. هر تیمی که تلاش کند می تواند برنده شود.

عبادی پور درباره میزان شناخت تیم اوکراین گفت: شناخت کاملی از تیم مقابل نداریم. من چند بازیکن اوکراینی را در لیگ های ایتالیا و لهستان دیده ام و می دانم که بازیکنان حرفه ای و با تجربه در آن حضور دارند.

تیم ملی والیبال ایران که برای شرکت در مسابقات جام واگنر و مسابقات قهرمانی جهان در کراکوف به سر می برد، عصر امروز از ساعت 17 به وقت محلی در دیداری تدارکاتی به مصاف اوکراین رفت.

در این دیدار که در سالن مصیر شهر رادوم برگزار شد، شاگردان بهروز عطایی با نتایج 3 بر 1 و 29 بر 27، 26 بر 28، 37 بر 35 و 25 بر 19 مغلوب حریف شدند.