اولین افسر ارشد نرم افزار ایالات متحده به دلیل هشدار شنیدنی مبنی بر اینکه آمریکا باید چین را شکست دهد استعفا داد


در 7 سپتامبر ، نیکولاس شیلان ، افسر ارشد نرم افزار نیروی هوایی آمریکا از پست پیوندی با عنوان “زمان خداحافظی فرا رسیده است!”

او می نویسد: “من به وضوح بیش از هر زمان دیگری آگاه هستم که” در 20 سال آینده فرزندان ما دیگر فرصت رقابت در دنیایی را نخواهند داشت که چین از برتری شدید جمعیتی نسبت به ایالات متحده برخوردار است. “

چایلان روز پنجشنبه به Fox & Friends First گفت که هدف او از استعفا پذیرفتن شکست نیست ، اما از مردم خواست درک کنند که “ما در حال اتمام زمان هستیم”.

اگر بلافاصله اقدامی انجام ندهیم ، با موقعیتی روبرو می شویم که نمی توانیم به او برسیم. “

وی گفت: “من استعفا دادم ، زیرا می خواستم زنگ خطر را به صدا درآورم و مطمئن شوم که قبل از اینکه دیر شود اقدامی انجام دهیم.”

چایلان معتقد است که این موضوع تا حدی مربوط به مقامات ارشد ایالات متحده است: “گزارش هایی از پنتاگون می آید که چین می گوید … در حالی که این واقعاً یک تهدید واقعی برای دموکراسی ما است.”

استفان مور: بایدن معتقد است تغییرات آب و هوایی از چین یک تهدید بزرگتر است. او پشیمان خواهد شد

Chaillan در سال 2019 به عنوان افسر ارشد نرم افزار به پنتاگون پیوست ، اولین نفر با این عنوان. او همچنین رئیس بخش توسعه ، امنیت و عملیات DEVSECOPS بود.

در آنجا ، او به سرعت تفاوت اساسی بین نحوه تعامل ایالات متحده و چین با شرکت های فناوری خود در بخش خصوصی را کشف کرد.

وی گفت: “چین می تواند این شرکت ها را برای همکاری با آنها ، دسترسی سریعتر به داده ها و دسترسی به هوش مصنوعی و فناوری توانمند سازد.”

وی گفت: “اگر می خواهید 10 تا 20 سال دیگر در جهان رقابت کنید ، هوش مصنوعی نمایشگاه را رهبری می کند.” “اگر عقب بیفتید ، به مرور زمان بدتر می شود و رسیدن به آن برای شما بسیار سخت خواهد بود.”

“وقتی مردم می گویند … ما پنج یا ده سال فرصت داریم تا … بیدار شویم ، در واقع اشتباه است ، زیرا تا آن زمان دیگر دیر شده است.”

چایلیان به فاکس نیوز گفت که می خواهد خیلی واضح بگوید که معتقد نیست ایالات متحده در جنگ تکنولوژیکی با چین شکست خورده است ، اما معتقد است که “اگر ما اکنون بیدار نشویم ، هیچ شانسی برای پیروزی مقابل چین در 15 سال آینده نداریم. . “

وی در پایان گفت: “ما با 1.5 میلیارد نفر در اینجا رقابت می کنیم.” “یا ما باهوش تر و چابک تر هستیم ، یا می بازیم. دوره.”

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید