انگیزه برای کاهش وزن – مثال برد و آنجلینا را برای بدن ستاره زیبای فیلم دنبال کنید!

آیا آرزوی داشتن اندامی مانند براد پیت یا آنجلینا جولی را دارید؟ مطمئناً برای به دست آوردن بدن ستاره سینمای رویاهای خود، همه چیز به ژنتیک عالی بستگی دارد! اگرچه ژنتیک نقش مهمی در ظاهر بدن شما ایفا می کند، اما در واقع به انگیزه خودتان بستگی دارد. مطمئنم حتی براد و آنجلینا هم روزهای مرخصی خود را دارند. آنها آنچه را که دوست دارند می خورند، ورزش نمی کنند و حتی ممکن است چند پوند اضافه کنند. با این حال، به محض اینکه آنها برای بازی در فیلم بلاک باستر بعدی ثبت نام کردند، این همه انگیزه ای است که برای کاهش وزن نیاز دارند.

انگیزه و کاهش وزن دست به دست هم می دهند. تصور کنید اگر آنجلینا کمی وزن اضافه کرده بود و سپس نقشی برای فیلم بعدی Tomb Raider به او پیشنهاد شد، او می‌خواست تناسب اندام داشته باشد و همان جذابیت جنسی را داشته باشد که در فیلم اصلی داشت. اگر او برای فیلمبرداری حاضر شود، ظاهری بی‌نقص و بی‌نقص داشته باشد، ممکن است فیلم بی‌نقص نباشد. بنابراین، او به این اندازه درآمد نخواهد داشت و کمتر برای نقش های اصلی در آینده انتخاب می شود!

اگرچه ممکن است شما یک لیست A-lister هالیوود نباشید، باید از همان اصول پیروی کنید. اغلب اوقات ما انگیزه کاهش وزن را نداریم زیرا با طرز فکر اشتباه به آن برخورد می کنیم. چقدر پیش آمده که یک روز از خواب بیدار شوید و به خودتان بگویید که از امروز آن رژیم غذایی یا ورزش را شروع می کنید، اما بدون برنامه واقعی. باور کنید بدون انگیزه درست به سمت شکست پیش می روید.

همیشه باید اهداف مشخصی را تعیین کنید و در این مسیر انگیزه هایی داشته باشید. فرقی نمی‌کند عروسی، گردهمایی مدرسه یا گردهمایی خانوادگی در پیش داشته باشید، همیشه به دنبال تاریخ مشخصی باشید که برای آن هدف گذاری کنید. سپس باید هدف نهایی خود را به اهداف کوتاه تر و قابل دستیابی تقسیم کنید. به عنوان مثال، اگر میهمانی اداری را برای شرکت در 2 ماه دیگر برگزار می کنید و معتقدید که 20 پوند اضافه وزن دارید، باید هدف خود را کاهش دهید 2 تا 3 پوند در هفته. وقتی اینطور بهش نگاه میکنی خیلی سخت نیست! پس از کاهش وزن، فرض کنید 5 پوند اول وزن خود را کاهش دهید، سپس به خودتان پاداش دهید. می‌توانید موهایتان را درست کنید، جدیدترین گجت یا گیزمو بخرید یا حتی یک وعده غذایی در یک رستوران از خودتان پذیرایی کنید. پیشنهاد می‌کنم سعی نکنید هر هفته خود را با یک وعده غذایی رستوران پذیرایی کنید، زیرا این فقط چیزی را که می‌خواهید به دست آورید، مختل می‌کند! شما اکنون انگیزه کاملی برای کاهش وزن دارید و می توانید در آن مهمانی اداری ظاهری خیره کننده داشته باشید!

رژیم لاغری سریع