اندرو کومو: کتاب جدید داستان ادعایی چگونگی نام پدر ماریو را نشان می دهد


فرماندار سابق اندرو کومو و کارل هینتون دستیار بیل دی بلاسیو کتابی با عنوان منتشر می کند “سیاست آلت تناسلی” او در آن شرح می دهد که چگونه فرماندار خجالت زده توسط پدرش ماریو کومو به او یادآوری شده است که او زنان را با “کراوات” مقایسه می کند.

هینتون ، سخنگوی سابق Cuoma و de Blasio ، کتابی در زمینه “آبجو سمی ، نفس ، توجیه و فرهنگ برادرانه” در سیاست در 1 دسامبر منتشر خواهد کرد.

هینتون ، زمانی که با فرماندار شرمنده کار می کرد ، زمانی که وزیر مسکن فدرال در وزارت مسکن و شهرسازی ایالات متحده بود ، Cuoma را به طور علنی متهم کرد او را ترسانده و “بطور نامناسب” بغل کرده است وقتی دو دهه پیش برای او کار می کرد.

اندرو کومو ، فرماندار وقت نیویورک ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد نوع دلتا COVID-19 صحبت کرد.
(عکس: Lev Radin / Pacific Press / LightRocket از طریق Getty Images)

زنبور سامانتا می داند که نمی خواهد داستان های قهرمان را در مورد ANDREW CUOM IN بگوید

او در “سیاست آلت تناسلی” می نویسد: “زمانی که من دبیر مطبوعاتی اندرو بودم … او داستان زمانی را که در کالج بود و پدرش ماریو کوئومو وزیر خارجه نیویورک بود ، برایم تعریف کرد.”

او در مورد آنچه که قرار بود بگوید توضیح داد: “اندرو و دوستش در کنار ماشین دولتی پدرش ایستادند و منتظر ماریو بودند تا رویداد را تعطیل کند. اندرو و دوستش ، که در مدرسه بودند ، زمانی را صرف مقایسه ویژگی های سینه زنان کردند. آنها می دانستند : چه کسی دارای “روابط” بزرگ ، چه کسی کوچک ، و مزایا و معایب نحوه برخورد با همه است. آنها برای خود خندیدند.

“پنجره پایین آمد. آنها نمی دانند که ماریو قبلاً در ماشین بود و همه کلمات را می شنید. خنده متوقف شد. ماریو کوئومو نفس نفس زد.” ماریو برای اندرو سخنرانی کرد. ”

اندرو کوئومو در روز استعفا به نیویورک گفت که “محدودیت” رفتار مردان نسبت به زنان با افزایش سن تغییر کرده است. اما ماریو چهل سال قبل می دانست که این خط در کجا قرار دارد و سعی می کرد به فرزند خود ، فرماندار آینده به دیگری آموزش دهد. . ”

Cuomo در مورد خشونت با اسلحه در ایالت در کالج دادرسی کیفری جان جی صحبت می کند.

کوئومو در مورد خشونت با اسلحه در ایالت در کالج دادرسی کیفری جان جی صحبت می کند.
(عکس: Lev Radin / Pacific Press / LightRocket از طریق Getty Images)

نیویورک DE BLASIO BOOTING THOMAS JEFFERSON STATEUE FROM from THE HALL

ریچ آزوپردی ، سخنگوی Cuomo ، در صفحه ششم با یک پاسخ جذاب و جذاب به هینتون پاسخ داد: “در سال 2018 ، زمانی که خانم هینتون عناوین فروش کتاب را دنبال نمی کرد ، نوشت:” من خوش شانس بودم که کارفرمایان مردی مانند اندرو کوئومو و بیل د بلاسیو داشتم ، که می دانند چگونه باید به زنان احترام بگذارند ، حتی اگر آنها مدیرانی بی قید و شرط هستند. “هنگام سنجش اعتبار و آخرین تلاش شفاف برای بازنویسی تاریخ ، این را در نظر داشته باشید. ”

کتاب هینتون ، با عنوان “سیاست آلت تناسلی: خاطره ای از زنان ، مردان و قدرت” ، شرح حال او را دنبال می کند. اصطلاح “سیاست آلت تناسلی” را ایجاد کرد توضیح دهید که چگونه مردان قوی بر زنان در موقعیت تابع کنترل می کنند.

هینتون می گوید: “من در طول زندگی خود در زمینه روابط جنسی با مربیان و مدیران دبیرستان ، با بچه ها ، اساتید کالج ، سردبیران روزنامه ها ، عاشقان و سیاستمداران سیاست آلت تناسلی را آموخته ام.”

“در طول راه ، من برای تسلط بر استراتژی های برخورد با مردان قدرتمندی که بسیاری از زنان در زندگی خود آنها را تشخیص خواهند داد ، تلاش کردم.

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“در حالی که جزئیات داستانهای آنها ممکن است با داستانهای من متفاوت باشد ، روشهای ثابتی وجود دارد که در آنها زن ستیزی ، جنسیت و تبعیض نحوه نگرش دختران و زنان به خود و گزینه هایشان را شکل می دهد.”

این کتاب ، که توسط گروه ادبی سارتوریس منتشر می شود ، همچنین توضیح می دهد که چگونه بیل کلینتون سعی می کند او را هدف قرار دهد و اختلافات بیشتری را با کوو و دو بلاسیو نشان می دهد.

این مقاله برای اولین بار در نیویورک پست منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید