انتقاد از کم کاری تیم فوتبال آذربایجان شرقیساعت: 23:11
تاریخ انتشار: 1301/05/03
کد خبر: 1885450

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی اهر در دیدار با پیشکسوتان فوتبال این شهرستان از عملکرد تیم فوتبال استان انتقاد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش آناج، حبیب ستودی نژاد در نشست پیشکسوتان فوتبال شهرستان اهر به آن اشاره کرد و افزود: بزرگترین مشکل رکود فوتبال در استان توجه بیشتر مدارس فوتبال به فوتبال و غفلت از فوتبال است.

وی بیان کرد: تشکیل و حمایت از تیم فوتبال بسیار پرهزینه است و به همین دلیل مدارس سعی می کنند روی تیم های فوتسال سرمایه گذاری کنند و بسیاری از مدارس فوتبال به فکر درآمد هستند و در تربیت جوانان و جوانان برای فوتبال ناکام هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با تاکید بر تشکیل تیم فوتبال پیشکسوتان و بومی در اهر گفت: با تشکیل تیم پیشکسوتان و بومی در این شهرستان زمینه توسعه فراهم می شود. ورزش فوتبال و اداره کل با قدرت از ما حمایت خواهند کرد.”

وی خاطرنشان کرد: باید از پتانسیل معادن اهر برای توسعه ورزش شهرستان استفاده کرد چرا که اهر پتانسیل توسعه ورزش را دارد و معادن اهر می توانند مشکل حمایت مالی را حل کنند.

فرماندار اهر نیز گفت: آب و هوای شهرستان سرد است و چند ماهی است که استفاده از چمن طبیعی در زمین ورزشی برای فعالیت فوتبال محدود شده است و به همین دلیل احداث زمین های ورزشی با چمن مصنوعی خروجی مطلوبی خواهد داشت. برای ورزش فوتبال در شهر. .

ابوالفضل گانی زاده افزود: در سفر وزیر ورزش به اهر مقرر شد ورزشگاه پنج هزار نفری این شهرستان توسط اداره کل ورزش و جوانان به صورت فوری ساخته شود که امیدواریم هر چه سریعتر به اتمام برسانیم. .

وی بر لزوم احداث موزه ورزش در منطقه خارا داغ شهرستان اهر تاکید کرد و منطقه خارا داغ از نظر ورزش های بومی و محلی سابقه تاریخی دارد و می توان با ساخت موزه ورزش در وسط این منطقه آن را حفظ کرد. میراث ورزشی این سرزمین

انتهای پیام/