انتخاب بهترین ردیاب تناسب اندام برای سال 2021 تناسب اندام کندی


ردیاب های تناسب اندام دستگاه های پوشیدنی هستند که فعالیت بدنی شما را ثبت کرده و اطلاعات کلیدی را در اختیار شما قرار می دهند تا به شما در داشتن یک زندگی سالم کمک کند. این دستگاهها کالری سوزانده شده ، ضربان قلب ، الگوهای خواب و سایر عواملی را که بر سلامت کلی شما تأثیر می گذارد ، کنترل می کنند.

دهها یا صدها مارک تجاری برای انتخاب وجود دارد. برای کمک به شما در انتخاب گسترده ، ما لیستی کوتاه از موفق ترین پیروان تناسب اندام را گردآوری کرده ایم. امیدواریم این اطلاعات برای درک سلامت شما ارزشمند باشد. به خواندن ادامه دهید تا بیشتر بدانید که در ردیاب تناسب اندام به دنبال چه چیزی باشید و دریابید که کدام مدلها در بین کاربران از همه بیشتر است.

گزینه های بیشتر را با هزینه کمتر دریافت کنید

برای کسانی که به دنبال معامله هستند ، Fitbit Charge 3 هنوز با قیمت کمتر از 100 دلار در بازار است. ارتقاء یافته Fitbit Charge 4 جایگزین قابلیت Charge 3 می شود ، اما هزینه آن بسیار بیشتر است. هر دو مدل مسابقات گروهی را ارائه می دهند ، که می تواند برای کسانی که در خانه یا محل کار خود درس می خوانند تمرکز خوبی داشته باشد.

ردیاب های برتر تناسب اندام شامل چه ویژگی هایی هستند؟

ردیاب های برتر تناسب اندام امکان ردیابی دقیق بسیاری از فعالیت ها ، از جمله دوچرخه سواری ، دویدن و پیاده روی را فراهم می کنند. در اینجا برخی از مزایای داشتن یک ردیاب تناسب اندام با کارایی بالا آورده شده است:

  • GPS سریع ، دقیق و قابل اعتماد
  • جامعه وسیعی از کاربران
  • طراحی زیبا و زیبا
  • دوام
  • حافظه داخلی برای ذخیره موسیقی

ردیاب های تناسب اندام ، نقشه های دویدن شما را ترسیم می کند ، به شما امکان می دهد پیاده روی های خود را مرور کرده و ضربان قلب خود را در طول روز کنترل کنید. برخی از مدلها نسخه های کوتاه شده بدون موسیقی داخلی ، GPS و سایر ویژگیهای نامربوط را با هزینه کمتر ارائه می دهند.

با قرائت دقیق ، یک ردیاب تناسب اندام قابل اعتماد و آسان برای استفاده پیدا کنید. مارک های برتر همچنین عمر طولانی باتری و مقاومت در برابر آب را ارائه می دهند. اکثر مدلها مزایای راحتی و استایل بیشتری را ارائه می دهند که باعث می شود در هر مکانی راحت بپوشید. علاوه بر این ، قابلیت همگام سازی ردیاب خود با برنامه های وب به شما یک مرور کلی از پیشرفت شما می دهد ، مهم نیست که کجا میزبانی می کنید.

بهترین دنبال کنندگان تناسب اندام برای سال 2021

عجله کنید ، فعالیت بدنی خود را با بهترین ردیاب های تناسب اندام موجود امروز افزایش دهید ، از جمله موارد زیر:

  • شارژ Fitbit 4
  • شارژ Fitbit 3
  • Garmin Vivosmart 4
  • Fitbit Inspire HR
  • Garmin vivosport

صرف نظر از اینکه کدام ردیاب تناسب اندام را انتخاب می کنید ، مهم است که خدمات بدنسازی را مطابق با اهداف خاص سلامتی خود داشته باشید ، مانند آنچه در Kennedy Fitness موجود است.

ردیاب تناسب اندام خود را به باشگاه ببرید!

هنگامی که یک ردیاب تناسب اندام را متناسب با نیازهای خود انتخاب کردید ، برای شروع کالری سوزی به باشگاه بروید. سالن های بدنسازی کندی باز هستند و تمرینات قدرتی و دستگاه های قلبی را ارائه می دهند و همچنین کلاس هایی پیرامون اهداف عملی سلامتی مانند کاهش فشار خون یا سطح کلسترول ارائه شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک رویکرد جامع برای سلامتی و رفاه ، امروز از سالن بدنسازی ما در Mullica Hill یا مکان دیگری دیدن کنید!دیدگاهتان را بنویسید