امضای تفاهم نامه برگزاری بازی های آسیایی 2024 کیش با حضور رئیس و اعضای کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه در تهرانساعت: 20:33
تاریخ انتشار: 1301/09/02
کد خبر: 1913286

دکتر پرگر رئیس و اعضای کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه که در فدراسیون ناشنوایان حضور داشتند با دکتر تیشه گران رئیس این فدراسیون دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های ناشنوایان؛ دکتر پرگر رئیس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه، دکتر اینخبایر دبیرکل و هنگ توک لیم خزانه دار کنفدراسیون با دکتر تیشه گران که به نمایندگی از فدراسیون حضور داشتند دیدار کردند. مسئولان فدراسیون و فدراسیون درباره برگزاری دهمین دوره بازی های آسیایی ناشنوایان به میزبانی کشورمان در جزیره کیش به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ابتدای این جلسه دکتر تیشه گران رئیس فدراسیون ناشنوایان ضمن خیر مقدم به میهمانان گفت: بر اساس بخشنامه وزیر ورزش و جوانان جناب آقای دکتر سجادی دهمین دوره بازی های آسیایی ناشنوایان 2024 برگزار می شود. با توجه به زیرساخت ها و امکانات ورزشی در جزیره کیش برگزار شود.
با توجه به اینکه کشورمان در گذشته میزبان بازی های ناشنوایان بوده است، امیدواریم دهمین دوره بازی های آسیایی ناشنوایان 2024 نیز برگزاری باشکوه باشد.

وی افزود: حمایت های وزیر ورزش و جوانان باعث تشویق و انگیزه بیشتر ناشنوایان برای پذیرش میزبانی مسابقات شده و خوشبختانه شرایط برگزاری و برگزاری مسابقات در رشته های مختلف ورزشی را داریم.

دکتر پرگر رئیس کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه با تشکر از موافقت ایران با میزبانی دهمین دوره بازی های آسیایی ناشنوایان گفت: اقدامات فدراسیون ناشنوایان ایران باعث توسعه ورزش ناشنوایان به ویژه حضور در مسابقات خارج از کشور شده است. ایران و توانمندسازی زنان و دختران ایرانی به خوبی در دستور کار قرار گرفته است، بله، مورد توجه فدراسیون جهانی قرار گرفته است.

در ادامه این نشست، دبیرکل و خزانه دار کنفدراسیون ورزش های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه و مسئولان فدراسیون به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

رئیس فدراسیون و دکتر تیشهگران و دکتر پرگر تفاهم نامه برگزاری دهمین دوره بازی های آسیایی ناشنوایان 2024 را امضا کردند و طرفین بر برگزاری هر چه بیشتر این مسابقات تاکید کردند.

مهدی نصیبی (دبیر)، دکتر. در در این جلسه شرکت کردند.

#بازی_آسیایی ناشنوایان

🌐 @irandsf