امروز دشمن با مقاومت قهرمان مواجه است/ رسانه های دشمن به دروغ متوسل می شوندساعت: 08:58
تاریخ انتشار: 1301/07/24
کد خبر: 1903700

حجت الاسلام حسینی با اشاره به موفقیت های جبهه حق گفت: امروز دشمن با مقاومت یک قهرمان روبروست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ به گزارش سفیرافلاق، حجت الاسلام سیدعلی حسینی ظهر امروز در نشست بانوان بروجردی در حمایت از حجاب و عفاف اظهار داشت: حجاب زنان ایرانی از قدیم الایام وجود داشته است، حتی قبل از اسلام نیز زنان ایرانی از حجاب استفاده می کردند. حجاب اسلامی ایرانی و در تاریخ ثبت شده است.

وی گفت: کسانی که اغتشاشات اخیر را در ایران به راه انداختند حرامزاده هایی هستند که به قرآن و اسلام و حجاب توهین می کنند.

امام جمعه بروذر تصریح کرد: اعتراض و انتقاد منطقی اشکالی ندارد اما وقتی اغتشاش به معنای تخریب اموال عمومی و تیراندازی به پلیس است غیرمنطقی است. زنان ایرانی به دلیل بی‌اشتهایی و بی حجابی هرگز حجاب را کنار نمی‌گذارند. باید توجه داشت که هویت زنان ایرانی مطلوب است و مدعیان ایرانی اموال عمومی را تخریب نمی کنند.

حجت الاسلام حسینی گفت: خانواده ها باید مراقب باشند فرزندانشان در دام دشمنان نظام نیفتند، در این زمینه آگاهی بخشی کنند و بهترین راه مبارزه با دشمنان خدمت است. ما از دولت می خواهیم که بازار را صادقانه رصد کند. .

وی پیشنهاد کرد: دشمنان فکر نکنند که با اغتشاش و تخریب اموال عمومی می توانند نظام را به زیر بکشند، زیرا امروز دشمنان با مقاومت قهرمانانه ای روبرو هستند که اگر رهبر انقلاب بدهد ظرف چند ساعت اسرائیل را نابود می کند. اساسنامه

امام جمعه بروجرد با بیان اینکه مقامات قضایی باید با اغتشاشات واقعی برخورد قاطع کنند، گفت: مردم بیش از این آسیب نبینند. آنها می دانند که رسانه های خودفروش و فاسد مردم ایران را با دروغ های خود فریب نداده اند و بدنامی رسانه های دشمن به ایران قدرت بیشتری در جهان خواهد داد.

انتهای پیام/