الیزابت اسمارت در مورد پرونده گابی پتیتو تأمل می کند: آنچه او پشت سر گذاشت “از صمیم قلب” است


الیزابت اسمارت ، که در 14 سالگی به مدت 9 ماه توسط یک مبلغ خیابانی و همسرش ربوده شد ، گفت که دانستن این که گابی پتیتو احتمالاً در روزها و هفته های قبل از مرگ او چه چیزی را پشت سر گذاشته است ، “از صمیم قلب” است.

اسمارت ، که اکنون یکی از فعالان حقوق قربانیان است ، در برنامه “گفتگو در میز قرمز ”. “اما اگر می دانید بودن در آن طرف چگونه است و به طور بالقوه آنچه ممکن است اتفاق بیفتد و چه چیزی ممکن است منجر به آخرین لحظات او شود و احتمالاً بسیاری از احساسات او را درک کنید ، از صمیم قلب است.”

برایان دیوید میچل و واندا بارزی در سال 2002 با زیرکی از خانه خود در سالت لیک سیتی ربوده شدند. در اسارت ، میچل به مدت 9 ماه به او تجاوز کرد تا اینکه پلیس او را در خیابانی در سندی ، یوتا ، در 20 مایلی خانه اش نجات داد.

الیزابت اسمارت گفت که به آرامی شروع به افشای خود در مورد سختی های خود برای بزرگترین فرزند خود کرده است. (عکس: Zach Pagano / NBCU Photo Bank / NBCUniversal از طریق Getty Images از طریق Getty Images)

یکی از آدم ربایان او ، بارزی ، در سال 2018 پس از گذراندن 15 سال زندان مشروط شد. اسمارت روز چهارشنبه گفت که از نتیجه بارزی ناامید شده است ، اما از اینکه تا حدودی انصاف را دریافت کرده است خوشحال است.

او گفت: “من ناامید شدم ، اما این به من کمک کرد تا بیشتر بدانم که بسیاری از قربانیان هرگز ذره ای از عدالت را ندارند. مرتکبین آنها هر روز آزاد می شوند.” “به عنوان مثال ، حداقل من برخی از آنها را دریافت کردم. چند نفر هنوز وجود ندارد؟”

اتوبوسی GABBY PETITO: قواعد کرونری تقویت کننده علت مرگ

مردم در سراسر جهان مجذوب پرونده گابی پتیتو شدند و خانواده او از همه به خاطر آگاهی در مورد ناپدید شدن 22 ساله تشکر کردند ، اما عزیزان از مردم می خواهند توجه خود را به هزاران مورد دیگر مفقود شدن جلب کنند. فعال.

جوزف پتیتو ، پدر گابی ، در یک کنفرانس خبری در 22 سپتامبر گفت: “این امر باید برای سایر افراد نیز ادامه یابد. این نوع آگاهی باید برای همه – همه چیز ادامه یابد.”

“شما باید این کار را با همه شما ، با همه افرادی که در این اتاق هستند انجام دهید. اگر این کار را برای دیگر افراد مفقود شده انجام ندهید ، شرم آور است ، زیرا این فقط گبی نیست که لیاقت آن را دارد.”

در پایان سال گذشته ، مرکز ملی جرایم اف بی آی نزدیک به 90 هزار پرونده مفقود شدن فعالان را شمارش کرد.

اسمارت چهارشنبه گفت: “این یک مشکل بزرگ است. هر 90 ثانیه یک نفر ناپدید می شود.” درست زمانی که ما اینجا نشسته بودیم و با هم گپ می زدیم ، مردم دیگر رفته بودند. »

برای بارگیری برنامه های FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در حالی که بارزی سه سال پیش از زندان آزاد شد ، اسمارت مطمئن بود که برایان میچل هرگز از حبس ابد فرار نمی کند.

اسمارت چهارشنبه گفت: “او هرگز بیرون نخواهد آمد. او در زندان فدرال است. امکان آزادی مشروط وجود ندارد.”

دیدگاهتان را بنویسید